Jak rozbudzić na nowo miłość w związku?

napisał/a: ab18 2008-06-24 00:35
Witam. Nowy temat (mam nadzieje). Jak rozbudzić na nowo miłość w związku? Szczególnie u faceta.... moż ejakies pomysły?
napisał/a: cynik 2008-06-24 09:00
czasem pomaga podróż sentymentalna - np.: odwiedziny miejsca, w którym poznała się dana para, miejsce pierwszego pocałunku i takie bla bla bla.

Pora wakacji jest również idealna do rozbudzenia miłości - wyjazd nad morze, w góry, spacery przy zachodzie słońca, poznawanie nowych miejsc, miłe kolacje, winko, zabawa i śmiech.

Pomysłów może być dużo, ale tak na prawdę wszystko zależy od drugiego partnera czy... chce on również rozbudzić miłość
napisał/a: kropka72 2008-06-24 16:59
cynik napisal(a):
Pomysłów może być dużo, ale tak na prawdę wszystko zależy od drugiego partnera czy... chce on również rozbudzić miłość

zgadzam się..
ale...spróbuj dojść co jest przyczyną zaniku tego uczucia...czy tylko codziennośc ..moze jaieś problemy ...(ile jestes w związku)
napisał/a: ab18 2008-06-24 18:32
jestesmy razem niecale dwa lata.. jest fajnie - jakos urozmaicamy swoje spotkania... jednak czasem sie boje ze studia odmienia mojego mezczyzne (studenckie imprezy)... ze nie bedziemy razem...
napisał/a: cynik 2008-06-24 18:39
ab18, a po co bać się na zapas?
napisał/a: Nemeth 2008-06-24 20:26
To tak jak zacząć na nowo się spotykać. Zaaranżuj jakiś wypad poza miasto na piknik (miła odmiana od tv;)) albo wycieczka do jakiegoś nie za bardzo oddalonego miasta (w moim przypadku byłby to np. Kraków, nie wiem, gdzie Ty mieszkasz).
No i wg mnie seks:) coś nowego, inicjatywa pochodząca od Ciebie. To zadziała. Chodzi o to, by znów jego oczy zaiskrzyły? Powinno więc pomóc.

No i nie bój się na zapas. Studenckie życie jest super, ale jeśli ja miałabym wybierać, to albo studenckie życie z moim chłopakiem (który już studentem nie jest), albo brak tych studenckich imprez, ale czas spędzony z nim:)
napisał/a: 100krootka 2008-08-26 13:07
Czuły sms, a jeszcze lepiej mms w ciągu dnia, żeby wiedział, że myślisz... :) Spontaniczne pomysły i ich realizacja- ja np. jestem z chłopakiem 2,5 roku i ostatnio wpadliśmy na pomysł, zeby raz w miesiącu urządzić sobie tzw. "Nasz Dzień" - robimy sobie niespodzianki, warunek- co miesiac ma być to coś innego, czego jeszce nie robiliśmy- np. rolki, wypad na strzelnice itd. itp. koszty niewielkie, a jaka przyjemność. Myślę, ze to bardzo wzmacnia.
Poza tym On uwielbia dostawac niespopdziewane maile, karteczki np. w schowku w samochodzie z czułym słowem... ;)