Gry erotyczne

napisał/a: Margherita 2008-01-09 18:35
Czy zastanawialiście się dlaczego niektórzy faceci grają w takie gierki? Mam na myśli głównie takich, którzy są już w jakimś związku a czasami ściągają z internetu gierki typu virtual sex albo jakieś animowane? Jak to jest, że mężczyzna może być zakochany i chyba szczęśliwy w swoim związku a "pogrywa" sobie w takie wirtualne gry erotyczne? Czy to tęsknota za czymś, niedojrzałość...??? Co może być pociągającego i fascynującego w takich grach?
-
napisał/a: - 2008-01-09 19:21
Hmm ja nie mam pojęcia ... ale z chęcia przeczytam wypowiedzi innych
napisał/a: sorrow 2008-01-09 21:47
Nie wiem, czy będę umiał to odpowiedznio wytłumaczyć. Przyjęło się uważać, że (szczególnie w młodym w młodszym wieku) natura dziewcząt jest bardziej romantyczna, a chłopaków erotyczna. Wiadomo... zawsze są jakieś wyjątki, niemniej załóżmy, że tak generalnie jest. Faceci więc będąc w związku często oglądają się na inne dziewczyny, oglądają zdjęcia, czy filmy erotyczne, grają w erotyczne gry i piszą na czatach "jestem napalony, szukam nie-żony". Dziewczynom to większości przypadków nie odpowiada, bo czują, że widocznie coś z nimi jest nie tak, skoro ich faceci jeszcze czegoś szukają na zewnątrz. Na tej zasadzie facetom mogłoby nie odpowiadać, że dziewczyny czytają romansidła i oglądają romantyczne filmy płacząc ze wzruszenia. To mógłby być znak, że oni im nie wystarczają, a one przeżywają emocje oglądając tych wspaniałych mężczyzn z ekranu. Ta druga sytuacja jednak nie jest zbyt często spotykana... może faceci są niezbyt bystrzy, może umieją oddzielić dziewczęce fantazje od własnego związku.
napisał/a: kosmitbART 2008-01-10 13:41
sorrow, genialnie to ująłeś :)

Margherita, Co może być pociągającego i fascynującego w takich grach?
A co może być interesującego w M jak miłość?? Przecież to fikcja, a jednak miliony kobiet to ogląda (też czasem patrze). Nic więcej nie piszę bo jeszcze zrobi się z tego dyskusja na szerszy temat :P