dziewczyna zakochała się w niepełnosprawnym chłopaku!

napisał/a: break 2009-06-05 15:18
siema mam taki problem jestem niepełnosprawny zakochała się we mnie dziewczyna która jest bardzo piękną dziewczynom jest bogata i do czego z mieszam tak dziewczyna zasługuje na kogoś lepszego niż ja tak je mówię ze zmarnuje sobie Zycie a ona mówi ze kocha i chce być zenom do końca życia czy to normalne ze tak dziewczyna z wyższych sfer zwróciła uwagę na takiego faceta jak ja czyli niepełnosprawnego?
napisał/a: ~gość 2009-06-05 15:23
break, a dlaczego ma być to nienormalne?
Uważasz, że z racji swojej niepełnosprawności nie zasługujesz na miłość?
Zasługujesz jak każdy inny człowiek. Ciesz się, że znalazłeś taką fajną dziewczynę i nie przejmuj sie
Powodzenia
napisał/a: timon1 2009-06-05 17:03
break, miłość nie wybiera
Nie czuj się gorszy z tego powodu, iż jesteś niepełnosprawny. Ciesz się, że ktoś Cię kocha i sam kochaj ;]
Ale... zanim przejdziesz do pisania jej listów miłosnych:
break napisal(a):dziewczynom

break napisal(a):z mieszam

break napisal(a):zenom

Zapoznaj się ze słownikiem ortograficznym ;]
Pozdro :)
napisał/a: Tigana 2009-06-05 17:15
przestań, jej marudzić, że nie jesteś jej wart. zacznij się cieszyc tym , co masz, i udowodnij jej , że dobrze ulokowała uczucia
napisał/a: albatrosss(ona) 2009-06-05 17:32
break, uważam , ze masz wielkie szczęście .Widocznie masz to coś w sobie co podoba się twojej dziewczynie :)
napisał/a: KochaS837 2009-06-06 19:37
Jak to mowa w piosence "Wielka Miłość" Seweryna Krajewskiego, że miłość nie wybiera. Według mnie zasługujesz na tą miłość. Nie próbuj sobie wmawiać tego, że nie zasługujesz na jej miłość. Weź zrób pierwszy krok i zaproponuj jej spotkanie. Musisz być bardziej odważniejszym. Kompletnie nie rozumiem tego, czemu piszesz, że nie zasługujesz? Boisz się, że inni będą się śmiać z Ciebie? Nie przejmuj się takimi osobami, bo to świadczy tylko i wyłącznie o ich poziomie inteligencji i tak naprawdę nie wiele potrzeba, żeby mieć takie szczęście w miłości jakie Ty masz.

Mam nadzieję, że dziewczyna, która wyznała Ci miłość nie robi sobie z Ciebie jaj, ale wątpię w to. Tak jak napisałem Ci wcześniej zrób pierwszy krok i zaproponuj jej spotkanie w ramach bliższej znajomości, a z czasem odwzajemnisz do niej uczucie. Dawaj jej znaki, że nie jesteś jej obojętny.

Jakbyś miał problem to pisz tutaj, bo widać, że są tutaj życzliwe osoby, które Ci doradzą, a nawet ja Ci doradzę, jeśli oczywiście będę w stanie Ci doradzić.
napisał/a: Apple 2009-06-07 11:07
break każdy ma prawo do miłości i każdy na nią zasługuje: rudy czy blondyn, wysoki czy niski, w pełni sprawy czy niepełnosprawny. Ciesz się tą miłością :)
napisał/a: djmiki101 2009-06-07 19:22
Miłość z jej strony to jedno a czy Ty break potrafisz w niej zobaczyć tą jedyną? ;) Jeśli nie to ją o tym uświadom, JEŚLI TAK - na co czekasz chłopie ;) Powiem Ci że większość kobiet szybciej "poleci" na Twój charakter niż na to czy jesteś mniej czy bardziej sprawny fizycznie :) powodzenia ;)
napisał/a: rygryska 2009-06-07 20:03
break również nie widzę w tym nic dziwnego, że dziewczyna mogła się w Tobie zakochać. Ona jak widać nie ma z tym problemu, a Ty?

Życzę powodzenia i szczęścia
napisał/a: Misia7 2009-06-08 08:13
break, Zgadzam się z moimi wszystkim poprzednikami. Zasługujesz na miłośc jak my wszyscy, jak każdy człowiek. Fajnie, ze trafiłeś na tką dziewczynę, która Cie kocha, któa chce z Tobą być. Ciesz się z tego, a nie myśl o tch wszystkich negatywnych rzeczach, o których pisałeś. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze.
napisał/a: mpog 2009-06-10 20:23
Witam
Wiesz sama jestem osoba niepelnosprawna i niestety nierozumie twojego i nie tylko twojego podejscia że powinienes byc tylko z kims niepelnosprawnym NIEPRAWDA. Ja mam meża który jest zdrowy i mamy synka ktory ma 3 latka. Nie bój sie jeżeli wiesz ze chcesz z nią byc to spróbujcie
napisał/a: alicja221 2009-06-11 17:15
To jest jej wybor i powinienes sie tylko cieszyc. A na co chorujesz, ze uwazasz sie za niepelnosprawnego (jesli moge zapytac)?