Czy to możliwe?

napisał/a: maleństwo_ 2008-10-05 01:38
Czy uważacie, ze rozstanie z dnia na dzień jest możliwe? Wiadomo, że w każdym związku są lepsze i gorsze chwile, ale jednego dnia wszystko jest super a następnego rozstanie (nie było zdrady)... Nie wiem, jakaś kumulacja emocji? co Wy na to?
napisał/a: ~gość 2008-10-05 09:01
sądzę, że jest to możliwe, tzn zerwanie z dnia na dzień ALE strona zrywająca wg mnie musiala tłumić pewne emocje i uczucia przez jakiś czas i ładnie grać przed tą drugą osobą, udając że jest wszystko ok. W końcu czara goryczy się przelała i koniec... takie jest moje zdanie :)
napisał/a: Alucard 2008-10-05 11:18
Rozstanie z dnia na dzień, hmm. Można powiedzieć, że raczej nie takiej decyzji nie podejmuję się w ciągu 24h może jedna ze stron związku niczego nie zauważa, że druga ma wątpliwości i cały czas myśli o rozstaniu...
Jest tylko chyba jeden przypadek kiedy rozstanie przychodzi z dnia na dzień to ZDRADA jednej ze stron...
napisał/a: sorrow 2008-10-05 18:08
Oczywiście, że jest możliwe... dowolnej przyczyny. Bo pytasz czy to jest mozliwe, a nie czy ludzie powinni się z dnia na dzień rozstawać... prawda? Zdrada, przemoc, drobna kłótnia, zupa za słona... każdy pretekst może być przyczyną dla ludzi reagujących emocjonalnie, a takich jest wokół pełno. Zero samokontroli, zero przemyśleń, tylko bodziec i reakcja, a potem urażona fałszywa duma.
napisał/a: Kolorowy 2008-10-06 23:46
maleństwo_ napisal(a):Czy uważacie, ze rozstanie z dnia na dzień jest możliwe? Wiadomo, że w każdym związku są lepsze i gorsze chwile, ale jednego dnia wszystko jest super a następnego rozstanie (nie było zdrady)... Nie wiem, jakaś kumulacja emocji? co Wy na to?


Jest możliwe dla tego że ten ktoś kto tak robi znalazł sobie kogoś innego, oczywiście do niczego się nie przyzna ale zostawia partnera/partnerke dla innego/innej.
napisał/a: Darek1985 2008-10-09 18:44
Z dnia na dzień to mi się wydaje przy krótkim stażu związku. Przy długim stażu takie zerwanie to za przeproszeniem dziecinność "Bo od tak bo tak mi się podoba bo partner/ka mi się nie podoba od niedawna" Przy długim stażu jak jest zerwanie to związek stopniowo "zamiera" ale jest nadzieje, że znów "odżyje". U mnie jest podobna sytuacja widzę jak "zamiera" mój związek, Ja Kocham Jej się wypaliło uczucie po prawie czterech latach. Tylko mam nadzieje na te "odżyje"