POLECAMY

Czy przerwa w tym związku to dobre rozwiązanie?

panszkielet
napisał/a: panszkielet 2017-05-28 20:05
W naszym związku miała miejsce zdrada z mojej strony. Mimo to jesteśmy razem, a było to kilka mies. temu. A K. mi wybaczył.
Nawet po zdradzie tworzyliśmy niemal wzorowy związek, ale był przeplatany z momentami, kiedy K. się załamywał z powodu zdrady. A potem wszystko znów wracało do normy.
2 dni temu się widzieliśmy i był jakiś nie w sosie i nie chciał powiedzieć, o co chodzi. W końcu powiedział, że tak nie może być. Że raz jest dobrze a raz źle. I wtedy zaczęliśmy naprawdę szczerze ze sobą rozmawiać, płacząc i przytulając się. Zapewniając że się kochamy (dodam, że brakowało nam szczerości, więc była to ogromna zmiana, z której oboje się cieszymy). Potem powiedział, że ten dzień mimo wszystko był cudowny, bo tak dobrze nam się rozmawiało, jak nigdy po zdradzie.
Wspólnie doszliśmy do wniosku, że powinniśmy zrobić sobie przerwę, bez żadnego kontaktu ze sobą. Po której zadecydujemy, czy chcemy być jeszcze razem. To byłby czas na przemyślenia. Uznaliśmy, że być w może w tym czasie cały żal minie i sprobujemy jeszcze raz. Jeśli nie, zostaniemy znajomymi. W czasie tej przerwy nadal będziemy razem, ale jakby "na wakacjach" od siebie. Miałoby to trwać miesiąc. K. zaproponował, że spotkamy się ostatniego dnia przed przerwą i spędzimy ten dzień idealnie, po czym miesiąc bez kontaktu.
Cały czas bardzo się kochamy i jest to obustronna decyzja.
Co myślicie o tym pomyśle?
Oczywiście nie będzie dopuszczalne, że robimy w tym czasie co nam się podoba, bo jak wspomniałam - nadal będziemy w związku.