5-letni chłopiec bawi sie lalkami. jest gejem?

monia70
napisał/a: monia70 2011-01-02 21:27
co zrobic w takiej sytuacji? czy rodzice maja powody do niepokoju?
napisał/a: ~stokrotka 2011-01-03 09:44
Mój syn tez bawił się laleczką.Jest zdrowym mężczyzną.Ma synka i żonę.
Ja gdy byłam mała uwielbiałam zabawę samochodzikami i pistoletai.Cżęsto bawiłam się w "Dziki zachód"i "policjantów i złodziei"i nie wyrosłam na lesbijkę.....Jeśli już dzieciom będziemy przypisywać zboczenia to jest to chore!Chore ale w nas!
napisał/a: ~Falka 2011-01-03 14:59
~stokrotka napisal(a): Mój syn tez bawił się laleczką.Jest zdrowym mężczyzną.Ma synka i żonę.
Ja gdy byłam mała uwielbiałam zabawę samochodzikami i pistoletai.Cżęsto bawiłam się w "Dziki zachód"i "policjantów i złodziei"i nie wyrosłam na lesbijkę.....Jeśli już dzieciom będziemy przypisywać zboczenia to jest to chore!Chore ale w nas!


właśnie. ja z bratem bawiliśmy się i lalkami i samochodzikami. i ani ja nie jestem lesbijką, ani on gejem. nie panikuj!
napisał/a: ~Błękit 2011-01-03 18:16
Moim zdaniem ten podział na to, że chłopcy powinni bawić się samochodami a dziewczynki lalkami to jakaś kompletna bzdura! Zabawa lalką ma przygotować dziewczynkę do pełnienia roli matki, ale czy chłopczyk nie będzie również rodzicem? A czy dziewczynka nie będzie mogła zostać mechanikiem, czy choćby zrobić prawa jazdy? Jestem matką dwóch chłopców, co prawda lalek im nie kupuję, ale w przedszkolu, czy podczas wizyty u znajomych chętnie bawią się lalkami, wózkami, garnuszkami itp. i naprawdę do głowy by mi nie przyszło, że to może być coś niepokojącego. Głowa do góry i nie przejmuj się zabobonami:)
napisał/a: ~Gaja 2011-01-05 09:53
~Błękit napisal(a): Moim zdaniem ten podział na to, że chłopcy powinni bawić się samochodami a dziewczynki lalkami to jakaś kompletna bzdura! Zabawa lalką ma przygotować dziewczynkę do pełnienia roli matki, ale czy chłopczyk nie będzie również rodzicem? A czy dziewczynka nie będzie mogła zostać mechanikiem, czy choćby zrobić prawa jazdy? Jestem matką dwóch chłopców, co prawda lalek im nie kupuję, ale w przedszkolu, czy podczas wizyty u znajomych chętnie bawią się lalkami, wózkami, garnuszkami itp. i naprawdę do głowy by mi nie przyszło, że to może być coś niepokojącego. Głowa do góry i nie przejmuj się zabobonami:)


popieram, dzieci powinny sie ksztalcic i bawic wieloma zabawkami.
napisał/a: ~gość 2011-01-31 19:23
Dziecko jest odkrywcą i ciekawi go wszystko lalki też to jest normalne
napisał/a: zuzia 13 2011-01-31 20:21
popieram dziewczyny ja również twierdzę, że nie ma co panikować. Słyszałam, że chłopcy którzy się bawili w młodym wieku lalką później są opiekuńczymi mężami a czy prawda okaże się :)
tomi35
napisał/a: tomi35 2011-02-01 15:52
zuzia napisal(a): popieram dziewczyny ja również twierdzę, że nie ma co panikować. Słyszałam, że chłopcy którzy się bawili w młodym wieku lalką później są opiekuńczymi mężami a czy prawda okaże się :)


Ja się bawiłem lalkami a teraz mam żonę i dziecko :))
napisał/a: zuzia 13 2011-02-01 20:01
Tomi 35
Fajnie, że masz żonę i bawiłeś się lalkami jesteś dobrym przykładem, że jednak można bawić się lalka i być 100% facetem.
a w ostatnim zdaniu co napisałam cytuję "Słyszałam, że chłopcy którzy się bawili w młodym wieku lalką później są opiekuńczymi mężami a czy prawda okaże się :)" chodziło mi o to, że okaże się czy to prawda, że chłopcy którzy bawią się w młodości lalkami będą opiekuńczymi tatusiami a przede wszystkim mężami:) Bo nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś?