Rzeczy które odstraszają facetów fot. Fotolia

Rzeczy które odstraszają mężczyznę

Poznajcie rzeczy, których mężczyźni nie znoszą w kobietach i dowiedźcie się czego unikać. Oto 5 głównych przewinień kobiet!
/ 07.07.2016 12:34
Rzeczy które odstraszają facetów fot. Fotolia

Zbyt mocny makijaż

Nie mówimy tu o tym, że musisz być w 100 proc. naturalna, ale przesadzanie z makijażem w drugą stronę na pewno nie jest dobrym wyjściem. Bardzo mocny, rzucający się w oczy makijaż zazwyczaj kojarzony jest z tandetą i nie jest odbierany pozytywnie. Każdy mężczyzna na widok przesadnego makijażu z pewnością będzie się zastanawiał, jak kobieta wygląda w rzeczywistości, a może go spotkać spore zaskoczenie.

Niezadbane paznokcie

Wbrew pozorom większość mężczyzn zwraca uwagę na takie detale, a obdrapany lakier na paznokciach niestety zawsze rzuca się w oczy. Natychmiast kojarzy się z niechlujstwem i brakiem zorganizowania. Dlatego warto dbać o schludne i zadbane paznokcie, aby uniknąć złych interpretacji na podstawie wyglądu.

Niewydepilowane nogi

Niewydepilowane nogi to kolejny znak po niezadbanych paznokciach, który z pewnością sprawi, że mężczyzna nie będzie chciał mieć z Tobą do czynienia. Podstawowa dbałość o urodę i wygląd to podstawa, której nie wolno pomijać!

Nadmierna gadatliwość

Czasem warto odrobinę pomilczeć, niż wystraszyć faceta nadmierną gadatliwością i potokiem słów. Żaden mężczyzna nie będzie się czuł komfortowo w sytuacji kiedy to kobieta bez przerwy mówi, nie dając mu szansy na wypowiedzenie swojego zdania. Warto unikać przy mężczyznach (i nie tylko!) także obgadywania i plotkowania, które zawsze źle o nas świadczą.

Wieczne bycie na diecie

Kto chciałby bez przerwy wysłuchiwać narzekania związanego z byciem na diecie? Z pewnością nie normalny facet. Nawet jeśli się odchudzasz staraj się nie zamęczać faceta nowymi teoriami na temat zdrowego odżywiania i nie staraj się na siłę namówić go na dietę. Warto pozwolić sobie na mały cheat meal, zamiast sałatki, dzięki temu mężczyzna będzie czuł się w twoim towarzystwie swobodnie, a nie niezręcznie.

Czytaj także:

7 oznak, że jemu chodzi tylko o seks
5 powodów, dla których faceci uwielbiają seks oralny
Jak rozkochać w sobie faceta?