Pomysłowe walentynki

Spędź  walentynki w niebanalny sposób
Nie masz ochoty spędzać walentynek jak co roku w kinie lub restauracji, gdzie tłum psuje miły nastrój? Zaplanuj coś, czego jeszcze nie robiliście, a na pewno ten dzień zostanie wam w pamięci. Mamy garść niebanalnych propozycji, które z pewnością zaskoczą Twoją połówkę.
/ 06.06.2019 05:05
Spędź  walentynki w niebanalny sposób

Większość zakochanych spędza walentynki w typowy sposób: kino i romantyczna kolacja w restauracji. Można jednak zniechęcić się, kiedy w kolejce po bilety trzeba stać pół godziny, a na wolne miejsce w restauracji nie ma co liczyć, jeśli nie zrobiło się rezerwacji z miesięcznym wyprzedzeniem. Poza tym w takim tłumie wcale nie jest nastrojowo i romantycznie. Skończ z rutyną.

Lodowisko

Zimą w mieście nie mamy wiele możliwości, aby aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Lodowisko jest idealnym rozwiązaniem! Jazda na łyżwach może być niezłą frajdą dla dwojga, szczególnie jeśli któreś będzie dopiero stawiać pierwsze kroki na tafli lodu.

Na wielu lodowiskach nastrój tworzy muzyka roznosząca się z głośników. Poza tym wieczorem lodowisko jest oświetlone i robi się całkiem romantycznie.

Zobacz także: Prezenty dla niej - walentynki

W wielu miastach w okresie zimowym lodowiska to obowiązkowa atrakcja. Plusem jest to, że często wstęp jest bezpłatny. W Warszawie znajduje się kilka lodowisk, najpopularniejsze to Arena przy Pałacu Kultury i Nauki, Stegny, Torwar II, Figlowisko, Esperanto, Axel, Jutrzenka.

Koncert

Z okazji walentynek organizowane są w wielu miastach tematyczne koncerty i występy. Nasze typy to: „To tylko miłość”, Projekt Teatr Warszawa; „The Beatles i Queen – Walentynkowe mocne granie”; „Walentynki z Muzeum Erotyki w Klubie Platinium”; "Pilár - Trzynaście razy o miłości”; „Koncert Walentynkowy z Gwiazdami The Voice of Poland”; „Walentynkowa gala operetkowa”; komedia muzyczna „I love you”.

Gokarty

Propozycja dla par lubiących mocne wrażenia. Ściganie się gokartami na pewno będziecie długo wspominać. Zabawa nie wymaga prawa jazdy. W wielu większych miastach są tory kartingowe. W Warszawie największe to w Grand Prix, Imola, Pole Position, Kartrock.

Centrum Nauki Kopernik

To miejsce jest gwarancją niezapomnianych przeżyć… i odkryć. Wystawa składa się z kilkuset interaktywnych stanowisk umieszczonych w galeriach: Świat w ruchu, Człowiek i środowisko, Korzenie cywilizacji, Strefa światła, Bzzz!, Strefa światła, RE: generacja, Teatr Robotyczny. O takich rzeczach nawet filozofom się nie śniło!

Spacer w niezwykłych miejscach

Odkryj swoje miasto na nowo. Poszukaj miejsc z niezwykłymi historiami lub pięknymi widokami. W Warszawie miejsca, które zachwycają, a jednocześnie nie ma tam tłumów, to: ogrody na dachu BUW-u, alejki na wałach Fortu Bema, Gnojna Góra, Kopiec Powstania Warszawskiego, z którego widać całą Warszawę, okolice pałacu w Wilanowie.

Równie interesujące są przedwojenne kamienice warszawskie, które kryją nadzwyczajne historie, np. na podwórku kamienicy przy Siennej 55 zachował się fragment muru getta.

Polecamy również: Prezenty na walentynki - dla niego

Ścianka wspinaczkowa

Jeśli nigdy nie wspinaliście się, to koniecznie musicie spróbować. Dostarcza niecodziennych wrażeń, a w walentynki połączenie adrenaliny z endorfiną wydaje się być idealnym pomysłem.

Zobacz także: Prezenty na walentynki dla obojga zakochanych

Nie jest to sport wymagający wyjątkowych umiejętności. Każdy może spróbować, wystarczą tylko wygodne buty. W większych miastach pojawia się coraz więcej ścianek i szkół wspinaczki. W Warszawie można skorzystać ze ścianek w centrum wspinania „W pionie”, „ON SIGHT”, „W górę”, „2wieże”, Centrum Sportów Martjack Extreme, Hulakula.

Centrum krwiodawstwa

To propozycja dla osób, które w walentynki chcą pomagać innym. To również gest miłości. Oddając krew, ratujesz życie. Bezcenne! A satysfakcja gwarantowana.

Przeczytaj również: Walentynkowe prezenty rozpalające zmysły

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA