Pas do pończoch wraca do łask! Poznaj rodzaje pasów i wybierz idealny

Już nasze prababcie wiedziały, że pas do pończoch sprawdza się nie tylko w sypialni, lecz nasze mamy porzuciły go na rzecz praktycznych rajstop. Obecnie znowu wrócił do łask, bo nic tak nie działa na mężczyzn, jak kobieta w ubrana w pończochy i seksowny, podkreślający jej atuty pas do pończoch!
/ 05.09.2018 11:29

Na hasło pas do pończoch niejedna z nas myśli o wąskim koronkowym paseczku, oplatającym talię, ewentualnie biodra. Już sam jego widok sprawia, że te z nas, które nie mają figury modelki wątpią w sens kuszenia kogokolwiek tą fikuśną ozdóbką. A to nieprawda!
Na rynku bieliźniarskim istnieje kilka rodzajów pasów do pończoch, więc każda z nas może wybrać coś dla siebie.

Z dobrze dobranym pasem, jest jak z idealną bielizną – potrafi zatuszować mankamenty figury i podbić atuty właścicielki. A co najważniejsze dodaje seksapilu i to nie tylko w sypialni, choć tam potrafi zdziałać cuda i ożywić każdy związek. Zobacz nasze propozycje!

To może cię też zainteresować:Czym uwielbiamy bawić się w sypialni? 6 najczęściej kupowanych gadżetów erotycznychJak z grzecznej dziewczynki stać się boginią seksu?8 rzeczy, które zabijają namiętność w związku