Jak poznać dziewczynę – 6 sposobów do sukcesu. Jak znaleźć wybrankę serca?

jak poznać dziewczynę fot. Adobe Stock/be free
Jak poznać dziewczynę oraz gdzie jej szukać? Wszystkie dotychczasowe sposoby zawiodły – dyskoteka, swatanie przez znajomych? Nie poddawaj się! W dzisiejszych czasach, kiedy tempo życia jest zawrotne, coraz mniej mamy czasu na poznawanie nowych osób, co nie znaczy, że jest to niemożliwe. Prezentujemy 6 współczesnych sposobów, jak poznać dziewczynę.
/ 14.12.2022 08:58
jak poznać dziewczynę fot. Adobe Stock/be free

Jeśli jesteś gotowy na poważny związek i zastanawiasz się, gdzie poznać dziewczynę, to mamy kilka propozycji. Warto, abyś był otwarty na nowe znajomości – gwarantujemy, że wtedy pójdzie ci o wiele łatwiej!

Spis treści:

 1. Jak poznać dziewczynę – garść wskazówek
 2. Jak poznać, że podobasz się dziewczynie?
 3. Jak poznać dziewczynę przez Internet?

Jak poznać dziewczynę – garść wskazówek

To, jak poznać dziewczynę zależy od kilku wskazówek, z którymi dzielimy się z tobą poniżej:

 1. Wesprzyj wybrankę w dyskusji na forum – z pewnością nie raz miałeś okazję wypowiadać się na jakimś internetowym forum. Okazuję się, że jest to miejsce, gdzie poznała się niejedna szczęśliwa para. Jak? W trakcie gorącej dyskusji on i ona mieli podobną opinię na omawiany temat, w rezultacie zaczęli się publicznie wspierać i... pisać do siebie prywatnie. Warto więc przyjrzeć się internetowym dyskusjom. Być może dziewczyna wyrażająca właśnie opinię, podobną do twojej, chętnie bliżej ciebie pozna i z czasem umówi się na randkę. Nie wstydź się pozytywnie skomentować jej wpisu, a także napisać do niej.
 2. Nawiąż relację z innym internetowym graczem – grasz w gry online? Współcześnie stanowią one platformę interakcji społecznych, wcale nie gorszą niż portale społecznościowe. Ludzie zakładają sojusze, wspólnie walczą o zwycięstwo – to jednoczy, zbliża. Zdarza się, że poszczególni gracze zaprzyjaźniają się ze sobą w trakcie gry, później zaczynają się ze sobą spotykać w realnym świecie i… zakochują się w sobie.
 3. Załóż konto na portalu randkowym – portale randkowe zmieniły znacznie sposób zawierania nowych znajomości. Randkowanie upowszechniło się, stało się przygodą. Dzięki nim jest prościej, wiemy, że osoba, z którą się kontaktujemy, też szuka partnera. Oczywiście, aby flirtowanie czy poznawanie nowych osób było bezpieczne i miłe, warto zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa, takie jak: umawianie się w miejscach publicznych (przynajmniej na początku), niewysyłanie pieniędzy osobie, której nie znasz, poinformowanie kogoś z bliskich, że zamierzasz spotkać się z kimś poznanym online itp.
 4. Realizuj swoje zainteresowania – chciałeś zapisać się na kurs umiejętności miękkich czy językowy? Lubisz czytać czasopisma, np. komputerowe? Spróbuj znaleźć czas na swoje hobby. W szkole językowej, na pływalni lub w bibliotece możesz poznać osoby, które mają podobne zainteresowania, zawrzeć nowe przyjaźnie, a może nawet zakochać się. Działając, wychodząc do ludzi, z pewnością zwiększysz swoje szanse na poznanie kogoś na tyle interesującego, że zawróci ci w głowie.
 5. Bierz udział w imprezach publicznych – sprawdź, gdzie w twojej okolicy odbędzie się jakiś fajny koncert bądź wystawa i skorzystaj z tej oferty! O ile na dyskotekę raczej nie chodzi się samemu, o tyle np. na widowni kabaretu jest wiele osób, które przyszły w pojedynkę. Będąc fanem jakiegoś wydarzenia, uczestnicząc regularnie w jego kolejnych edycjach, możesz poznać swoją miłość albo grupę fajnych przyjaciół, a także ciekawie spędzić czas, więc warto!
 6. Bądź uważnym obserwatorem – wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ktoś w nich zakochany jest tuż obok. To może być sąsiadka, koleżanka z pracy lub ktoś, kto codziennie jeździ tym samym autobusem. Zmęczeni, zapatrzeni w smartfony i tablety, często nie zauważamy innych. Wracając po całym dniu do domu albo wychodząc z psem na spacer, warto być uważnym, może komuś wpadliśmy w oko.

Pamiętaj jednak, żeby pod żadnym pozorem nie być zbyt bezpośrednim lub nachalnym – dziewczyny tego nienawidzą! To jest najkrótsza droga do tego, żeby przestraszyć i w rezultacie zrazić swoją wybrankę. Najlepiej, zamiast od razu proponować randkę czy związek na początku po prostu zagadać. Lepiej więc powiedzieć np.: „Czy wiesz, kiedy jest następny koncert?” (i porozmawiać o wrażeniach) niż zapytać: „Kochanie, wpadłaś mi oko, jesteś ładna, może następnym razem pójdziemy razem?”.

Jak poznać, że podobasz się dziewczynie?

Może się zdziwisz, ale jest to jedna z najważniejszych umiejętności. Ile razy mężczyzna nie widział, że kobieta jest nim zainteresowana, skutkiem czego nie rozpoczęli nowej znajomości, niektórzy uczą się rozpoznawać zainteresowanie ze strony kobiety dosyć wcześnie.

My podsuniemy ci aż 8 sygnałów, że dana dziewczyna obrała sobie ciebie za cel:

 1. Stara się przy tobie dobrze wyglądać – poprawia ubranie, włosy czy makijaż. To jasny znak, że jej na tobie zależy. Zawsze chcemy się pokazać z tej jak najlepszej strony obiektowi westchnień.
 2. Ciągle się na ciebie patrzy – zerka, ogląda się za tobą, nawiązuje kontakt wzrokowy, jak tylko ma okazję, dodatkowo się uśmiechając.
 3. Przypadkowo cię dotyka – chyba nie musimy tłumaczyć, że nie przypadkiem? Fizyczność wśród ludzi jest barierą, na której naruszenie zgadza się niewiele osób. Są to znaki, takie jak dotykanie swoją nogi twojej, siadanie blisko ciebie bądź ocieranie się przechodząc obok.
 4. Chce przy tobie dobrze wypaść – będzie dobierała słowa tak, byś zauważył, że macie dużo wspólnego.
 5. Jest ciągle obok ciebie – stara się przebywać w tych samych miejscach w tym samym czasie, tam gdzie ty.
 6. Flirtuje – żartobliwie próbuje wyciągnąć od ciebie konkretne informacje. Ocenia przy tym twoją pewność siebie i charakter.
 7. Angażuje się w rozmowę – zadaje dużo pytań, interesuje się tematami, którymi ty się interesujesz, dodatkowo może mówić komplementy.
 8. Próbuje zachować ciągły kontakt – czy przez SMS, czy przez Internet, zainteresowana dziewczyna będzie chciała być z tobą w kontakcie.

Jak poznać dziewczynę przez Internet?

Czasem poznanie dziewczyny przez Internet jest prostsze, niż w realnym życiu. Dodatkowo pozwala to zaoszczędzić czas. Jeśli chodzi o takie poznawanie, to konieczne jest umieszczenie na portalu randkowym swojego zdjęcia. Nie zainteresujesz swoją osobą kobiety, która nie widziała cię na zdjęciu. Nie zawsze jednak chodzi im o sam wygląd nowego znajomego tylko o to, że boją się, iż mężczyzna ma coś na sumieniu, ukrywając się. W głowie dziewczyny narastają wtedy wątpliwości, że facet ma dziewczynę bądź ma coś do ukrycia. Postaw na minimum jedno, wyraźne zdjęcie.

Jak już odpowiednie zdjęcie zostanie wybrane, warto, abyś dopisał kilka słów o sobie. Ważne, by te informacje były zgodne z prawdą. Nie naginaj rzeczywistości – jeśli miałoby coś z tego wyjść, to prawda zawsze wyjdzie na jaw. Postaw na zabawne i intrygujące opisanie swojej osoby. Postaraj się, by nie było w nim błędów ortograficznych, ponieważ to kobiety odstrasza.

Profil gotowy, czekasz na zaczepki ze strony kobiet. Jednakże lepiej będzie, jeśli przejmiesz inicjatywę i to ty odezwiesz się pierwszy do wybranki swojego serca. Postaraj się, by twoja wiadomość była błyskotliwa i żeby w mądry sposób zacząć rozmowę. Na zwykłe „cześć” kobietom nawet nie chce się odpisywać. Gdy wszystko pójdzie po twojej myśli i umówicie się poza światem wirtualnym, to dowiedz się, o czym rozmawiać na pierwszej randce.

Na podstawie artykułu opublikowanego pierwotnie 10.02.2016 przez Agnieszkę Lewandowską.

Czytaj także:
Związek bez przyszłości: 9 oznak, że czas to zakończyć. Sprawdź, czy powinnaś z nim zerwać
Taka różnica wieku gwarantuje udany związek! Są najnowsze wyniki badań
7 prawd na temat miłości i związków, w które trudno uwierzyć

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA