Ciąża po pierwszym razie?

Niedawno doszło do mojego pierwszego razu. Od początku z chłopakiem używaliśmy zabezpieczenia w formie prezerwatywy, ale z nią nie mógł we mnie wejść.
/ 07.07.2016 12:47

Pierwszy raz - możliwa ciąża?

Niedawno doszło do mojego pierwszego razu. Od początku z chłopakiem używaliśmy zabezpieczenia w formie prezerwatywy, ale z nią nie mógł we mnie wejść. Czułam wtedy ogromny dyskomfort blokujący każdą możliwość jego ruchów i dużo większy ból u wejścia do pochwy niż bez niej. Dopiero po ściągnięciu się udało. Niestety tutaj pojawia się problem i moje pytanie... Jak duże jest ryzyko bym zaszła w ciążę, jeśli wszedł we mnie bez zabezpieczenia dosłownie tylko raz, by przebić błonę, a do wytrysku wówczas nie doszło (pojawił się o wiele później) i płyn preejakulacyjny prawdopodobnie jeszcze się nie wydzielił? Prawdopodobnie. Ale pewności 100% co do tego niestety nie mamy... Dodam, że to powinien być mój dzień niepłodny. Planowana miesiączka powinna nastąpić 08 lub 09.01., a do stosunku doszło 01.01. (Mój cykl trwa średnio 25dni. Czasem spóźnia się o kilka, ale nieznacznie. Raz tylko spóźnił się prawie tydzień) Bardzo się przejmuję. Jestem młodą dziewczyną i jak większość - niegotową jeszcze nie posiadanie dziecka..

Kurczak

Młoda dziewczyna nie gotowa na posiadanie dziecka, a gotowa na współżycie? Niestety jedno z drugim razem się jakoś wiąże…Tak właśnie…nie mamy żadnej pewności. Bo wszystko działo się prawdopodobnie…Skoro miesiączki są nieregularne do końca nie wiadomo, kiedy są dni płodne. Czas owulacji bywa też ruchomy. Biorąc pod uwagę cykl 25-dniowy teoretycznie powinien to być dzień niepłodny, ale czy był? Oczywiście istnieje mit, że podczas pierwszego razu się nie zachodzi w ciążę - jednak to tylko mit bo możliwość taka istnieje! W tym przypadku pewne ryzyko też jest - niestety matematycznie nie da się go określić. Czas pokaże. W przypadku braku miesiączki,należy wykonać domowy test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA