Znaczenie koloru bielizny - co mówi o tobie kolor twojej bielizny

Co mówi o tobie kolor bielizny fot. Fotolia
Sprawdź!
Marta Wilczkowska / 22.12.2016 10:10
Co mówi o tobie kolor bielizny fot. Fotolia
Twoje preferencje kolorystyczne, którymi kierujesz się przy wyborze bielizny, mogą wyjawić wiele ciekawych informacji na temat Twojej osobowości – sprawdź, co mówią o tobie!

Odcienie nude

Bielizna w kolorze cielistym jest nieskończenie praktyczna – i taka też jesteś Ty sama! Jesteś dopracowana w każdym calu, zawsze doskonale zorganizowana i gotowa do stawiania czoła nawet największym wyzwaniom. Bardzo dobrze znasz się na modzie i znasz sekret hollywoodzkich gwiazd. W ubiorze preferujesz styl klasyczny, a Twoi znajomi z zachwytem podpytują Cię, gdzie robisz zakupy. To, że wybierasz tak bezpieczny kolor bielizny, w ogóle nie świadczy o tym, że sama boisz się zmian i ryzyka – wręcz przeciwnie – uwielbiasz, gdy wokół Ciebie dużo się dzieje, chętnie sięgasz po nowe wyzwania, lubisz poznawać nowe smaki i miejsca.

Czerwień i bordo

Jesteś nowoczesną, przebojową i pewną siebie kobietą – wiesz dokładnie, czego chcesz i wiesz, jak to zdobyć. Otaczające Cię osoby zawsze podziwiają Twoje ambicje i wyszukany, elegancki styl. Jesteś uosobieniem ponadczasowej Małej Czarnej, która nigdy nie wyjdzie z mody i znajdzie swoje zastosowanie w każdej dziedzinie życia. Elegancja, prostota, wyrafinowanie – to słowa, które opisują Cię idealnie. Do tego masz ten zabójczy rock’n’rollowy pazur, który potrafią zauważyć tylko nieliczni!

Biel i pastele

Niepoprawna romantyczka i tradycjonalistka o gołębim sercu – to cała Ty. Najszczęśliwsza, podczas spacerów po polach i łąkach lub podczas wieczoru przy cieple kominka – to właśnie te najprostsze rzeczy podnoszą u Ciebie poziom zadowolenia. Uśmiech od znajomego, serdeczny uścisk z mamą i pocałunek od Tego Jedynego – to naprawdę wszystko, czego potrzebujesz od życia. Twoja sympatyczna i ufna natura sprawiają, że łatwo nawiązujesz nowe znajomości, a zdobyte przyjaźnie potrafisz utrzymać przez długie lata. Twoje życie przypomina momentami scenariusz z dobrego, starego romansu… ;)

Kolory szlachetne - granat, zieleń, fiolet

Namiętność i pasja w czystej postaci. Jesteś niczym femme fatale z twardymi zasadami. Inni z łatwością ulegają Twojemu niepowtarzalnemu urokowi, a nas to w ogóle nie dziwi. Na co dzień kochasz i wybierasz wszystko to, co najlepsze – lampka pinot noir i belgijskie czekoladki, to Twoje małe grzeszki. Na przyjęciach błyszczysz i olśniewasz nie tylko zachwycającym wizerunkiem – ale także zawsze wyszukanymi i interesującymi anegdotkami, które wyciągasz jak asy z rękawa. Bywasz uparta w kwestiach, w których wiesz, że masz rację (i często tak właśnie jest), ale potrafisz również z honorem ponosić ewentualne porażki. Inni bardzo cenią sobie Twoją opinię i postrzegają Ciebie, nie tylko jako kwintesencję elegancji i dobrego smaku, ale także jako niezastąpioną znawczynię w kwestii wyboru najlepszych restauracji, wydarzeń kulturalnych, książek i sklepów.

Żywe kolory

Jesteś pozytywnie zakręcona, radosna i pełna entuzjazmu! Typowa dziewczyna z sąsiedztwa, z szelmowskim poczuciem humoru, żyjąca od jednej chwili do następnej, zawsze poszukująca nowych przygód. Spontaniczność to Twoje drugie imię – potrafisz rzucić wszystko w jednej sekundzie i wybrać się na lunch z przyjaciółmi, albo zorganizować niezapomnianego grilla na plaży. Idziesz tam, gdzie poniosą Cię nogi, a Twoi znajomi uwielbiają Twoje towarzystwo i z chęcią uczestniczą we wszelkich wydarzeniach, które organizujesz. Nigdy nie mówisz „nigdy”, a Twoje pozytywne nastawienie jest zaraźliwe – nic więc dziwnego, że nie brakuje Ci przyjaciół!

Czerń

Kochasz klasykę. Cenisz sobie luksus. Jesteś tajemnicza, niedostępna i wymagająca. Zawsze wszystko robisz po swojemu. I właśnie to jest w tobie najbardziej pociągające.

Na podstawie materiałów prasowych Panache

Redakcja poleca

REKLAMA