Sny erotyczne - co znaczą?

Seks z dawnym chłopakiem, przyjacielem ze szkolnej ławy, szefem a nawet listonoszem. Bywa tak, że zapadając w objęcia Morfeusza, jednocześnie wpadamy w ramiona obcego mężczyzny. Wszyscy miewamy sny erotyczne. Sprawdźmy, co znaczą najpopularniejsze z nich: seks z partnerem, seks z eks, seks z dawnym kolegą, seks z szefem, seks z gwiazdą, seks z wrogiem, seks z kobietą, seks z nieznajomym, trójkąt.
/ 16.06.2012 12:54

Seks z dawnym chłopakiem, przyjacielem ze szkolnej ławy, szefem a nawet listonoszem. Bywa tak, że zapadając w objęcia Morfeusza, jednocześnie wpadamy w ramiona obcego mężczyzny. Wszyscy miewamy sny erotyczne. Sprawdźmy, co znaczą najpopularniejsze z nich.

Sprawdź też: Co oznacza dziecko w snach?

Sny erotyczne - co znaczą?

Choć na jawie możesz być wierną partnerką i przykładną żoną, bywa, że we snach twój temperament seksualny zadziwia nawet ciebie? Jesteś otwarta, wyzwolona od wszelkich zahamować i gotowa uprawiać miłość fizyczną z mężczyzną, którego nie lubisz lub kompletnie nie znasz? Nie jesteś w tym osamotniona. Sny erotyczne to zupełnie normalny przejaw realizowania się naszej seksualności na poziomie podświadomości. Wszystkie śnimy. Czasem w tych sennych wizjach kochamy się z własnym partnerem, a czasem... z panem z gazowni, który tylko wpadł spisać stan liczników.

Czytaj też: Sny erotyczne rozszyfrowane

Zastanawiacie się, co znaczą wasze sny erotyczne? Przebrnęliśmy przez senniki, by przygotować dla was wyjaśnienie znaczenia snów erotycznych. Oto te najpopularniejsze:

 

Seks z aktualnym partnerem

Sny erotyczne - co znaczą?

Kochacie się na jawie i w snach? To wyśmienicie. Śnienie o seksie ze swoim aktualnym partnerem jest powierdzeniem głębokiej więzi między wami, nie tylko na poziomie erotycznym, ale również mentalnym. Jesteście jednością. Na płaszczyźnie świadomości i podświadomości. Warto kontynuować ten stan. W snach i na jawie. A może takie sny staną się afrodyzjakiem i inspiracją, by udoskonalać wasze życie seksualne? Jeśli zatem we śnie uprawiałaś seks ze swoim partnerem np. w miejscu, w którym nigdy wcześniej tego nie robiliście, warto spróbować! Kto wie, może czeka was przyjemność, o jakiej nawet wam się nie śniło...

 

Seks z eks

Sny erotyczne - co znaczą?

Bywa jednak i tak, że w marzeniach sennych uprawiamy miłość z mężczyzną, z którym nie łączy nas już nic prócz wspomnień. A na poduszce obok słodko śpi nowy partner. I choć na jawie nie myślimy już o swoim "eks" zbyt często, a może nawet nie myślimy o nim wcale, lecz w snach kochamy się z nim namiętnie, jak za czasów, gdy byliśmy razem. Czy oznacza to, że nadal coś czujemy do tej osoby? Niekoniecznie. Być może nasza podświadomość zapamiętała "te" czasy, jako wyjątkowo przyjemne. Może w naszym obecnym związku zaczyna powiewać zefirek rutyny? Może tęsknimy za namiętnością? A może tym symbolicznym senem twój umysł po postu chce zatrzasnąć drzwi po zamkniętym rodziale twojego życie. Tak czy siak, nie ma powodu do obaw. Zdrada ci nie grozi. Przynajmniej do czasu, dopóki nie postanowisz tych snów wcielać w życie.

 

Seks z dawnym przyjacielem

Sny erotyczne - co znaczą?

Śnią ci się namiętne chwile z kolegą z liceum? Przyjacielem, z którym już dawno straciłaś kontakt? Być może nigdy nie było między wami "chemii" oraz nigdy nie doszło współżycia, a jednak w twoich snach jawi się on jako namiętny, spontaniczny i rozkoszny kochanek? Dlaczego akurat on? Być może podświadomie tęsknisz za szalonymi, beztroskimi czasami młodości. Żałujesz, że dawno kontakty się pourywały, a ty sama nie jesteś już taka, jak kiedyś. To wyraz pewnej nostalgii za tym, co minęło, ale również sygnał, że wkroczyłaś w kolejny, dojrzalszy etap życia.

 

Seks z szefem

Sny erotyczne - co znaczą?

Lądujesz w łóżku ze swoim szefem, którego w rzeczywistości nawet nie lubisz? A żeby było jeszcze bardziej pikantnie, seks jest naprawdę dobry! Prawdopodobnie szef, jako osoba wobec której jesteś w relacji podrzędnej, wzbudza w tobie nieuświadomiony podziw i szacunek. Być może sama chciałabyś mieć niektóre jego cechy. Pociąga cię jego władczość, na którą na jawie ciągle narzekasz. Albo inaczej - chciałabyś być wobec niego bardziej asertywna i niezależna. Coś w tym jest?

 

Seks ze znaną osobą

Sny erotyczne - co znaczą?

Seks z gwiazdą to jedna z najpopularniejszych fantazji sennych. Często w snach realizujemy wizje kontaktów seksualnych z tymi, którzy w rzeczywistości budzą nasze pożądanie. W przypadku współżycia z gwiazdą filmową lub znanym piłkarzem. Takie sny nie znaczą nic poza tym, że dana kosoba zwyczajnie nam się podoba, uważamy ją za atrakcyjną, a otoczka sławy, blichtru i bogactwa działa jak afrodyzjak nie tylko na jawie...

 

Seks z wrogiem

Sny erotyczne - co znaczą?

Seks z nielubianym kolegą z pracy czy znienawidzonym znajomym twojego faceta? Uff, na szczęście to tylko sen... Zastanawiasz się, dlaczego twoja podświadomość podsuwa ci takie wizje? Być może wcale nie uważasz tej osoby za taką złą, jak ci się wydaje. Co więcej, może nie zdając sobie z tego sprawy, podziwiasz pewne jej cechy i zachowania? Zastanów się. Może warto zakopać z nią topór wojenny. Choćby po to, by pozbyć się tych okropnych snów?

 

Seks z kobietą

Sny erotyczne - co znaczą?

Jesteś w 100% heteroseksulana, a jednak zdarza ci się śnić o kontaktach seksualnych z drugą kobietą? Nie martw się. Zmiana orientacji ci nie grozi. Taki sen oznacza, że jesteś w pełni pogodzona ze swoją kobiecością, a nawet z niej dumna. Być może nad taką wrażliwością, pełnym zrozumieniem i empatią warto popracować teraz w związku z twoim partnerem?

 

Seks z nieznajomym

Sny erotyczne - co znaczą?

Prawdopodobnie na jawie nigdy byś tego nie zrobiła, ale w snach kochasz się z zupełnie obcymi facetami. Może to być listonosz, sprzedawca sklepowy albo zupełnie przypadkowo spotkany na ulic mężczyzna. Jednak w tych snach to nie ma znaczenia. Wasz seks jest gorący i namiętny, zupełnie jakbyście byli kochającą się parą. To chyba najpopularniejszy scenariusz marzeń sennych kobiet. Dlaczego śnimy o nieznajomych? Być może w naszej prawdziwej sypialni zagościła rutyna, a nawet nuda. Brakuje nam pikanerii, porywów namiętności czy w ogóle seksu jako takiego. Zróbcie coś z tym!

 

Trójkąt

Sny erotyczne - co znaczą?

Niby kochasz się z własnym partnerem, ale do sypialni zapraszacie trzecią osobę - ją lub jego. Bez względu na to, jaką płeć podsunie ci twoja podświamość jako trzeci element tej erotycznej układanki, jedno jest pewne - brakuje ci wrażeń! Być może w rzeczywistości wcale nie marzysz o seksualnym tercecie, jednak potrzebujesz urozmaiceń i zmian. Poszukaj nowych, seksualnych inspiracji! Edukacji w tej dziedzinie nigdy dość!

Redakcja poleca

REKLAMA