Seks statystyki

Czyli kilka prawd o naszym intymnym życiu przeniesionych w świat grafiki. Na wesoło, ale dając do myślenia…
/ 17.12.2007 22:50

Czyli kilka prawd o naszym intymnym życiu przeniesionych w świat grafiki. Na wesoło, ale dając do myślenia…

Nie bądźmy leniwe!

Kobieta, która ma ochotę ruszyć pupę, częściej dosięga szczytu. Dość oczywista i przekonywująca prawda, boleśnie widoczna zwłaszcza na początku seksualnych przygód oraz w wieku dojrzałym. Gorącym trzydziestkom dużo uchodzi płazem, bo libido szaleje, ale potem pół godziny joggingu może naprawdę zmienić twoje podejście do gier łóżkowych.

Przyjemność ustna

O tym, że mężczyźni są chętniejsi do smakowania kobiecych owoców niż panie do brania członka do ust nie trzeba nikogo przekonywać, nawet, jeśli wina leży często po stronie niemyjącego się faceta. Ale żeby wegetariańska dieta miała aż taki wpływ? Może roślinożernym ludziom po prostu tak bardzo brakuje smaku „mięsa” w ustach?

Religijna hipokryzja?

Masturbacji religie świata zwykle nie lubią, ale ludzie czasem wolą gniew boży niż zastój w majtkach. Nic dziwnego więc, że ateistom i agnostykom najłatwiej się przyznać do grzechu. Ale czemu wyznawcy Judaizmu są aż tak skrępowani? I czy to możliwe, że chrześcijanie po prostu najczęściej dają sobie odpust?

Seks-edukacja

Niezależnie od tego, w co chcemy wierzyć myśląc o uświadamianiu najmłodszych prawda jest jedna - w dzisiejszych czasach najskuteczniejszymi nauczycielami rzemiosła łóżkowego są gwiazdy porno. Może dlatego, że zamiast zanudzać o ciąży i chorobach, pokazują jak się seksem cieszyć?

Cała seksualna przeszłość

A jeśli jesteśmy już przy chorobach wenerycznych, to warto uświadomić sobie, że ludzi, z którymi się kochamy obdarzamy często nie tylko uczuciem. I choć miłość może szybko umrzeć, wirusy wciąż żyją i podróżują…

Klątwa PMS-u

Najprostsze uzasadnienie faktu, że kobiet naprawdę nie bierze się zwykle na poważnie. Wygląda na to, że panowie wierzą bardziej w hormony niż mózg w naszych ciałach.

Bajka na ekranie

Czy drażni was, że na filmie wystarcza 30 sekund, aby osiągnąć orgazm? Obustronny? To nic w porównaniu, z bujdami, które wmawia nam kino o wspaniałym życiu singli, którzy co noc mają inną ofiarę. W życiu, choć to może mało fascynujące, okazuje się, że nie ma jak własny mąż czy żona - w końcu obowiązek małżeński to akt święty!

Źródła: Okcupid.com, GraphJam.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/23.06.2011 00:49
statystyki nie kłamią
/22.06.2011 16:31
niezłe:)
/14.06.2011 14:41
to o wegetarianach jest niezłe :)
POKAŻ KOMENTARZE (4)