POLECAMY

Seks-wakacje po polsku

... czyli jak kochają się Polacy? Sprawdź, jak lato i wakacje wpływają na nasze życie erotyczne!
Seks-wakacje po polsku fot. Fotolia
Wakacje to czas odpoczynku i regeneracji sił. Kiedy nasza skóra jest muśnięta słońcem, a włosy potargane nadmorskim wiatrem - to właśnie wtedy jesteśmy bardziej skłonni do nawiązywania nowych znajomości – również tych na gruncie erotycznym.

Czemu latem kochamy się chętniej?


Czy to na nadmorskiej promenadzie, czy na górskim szlaku, fakt jest jeden: na urlopie stajemy się innymi ludźmi. Jesteśmy bardziej zrelaksowani, wypoczęci, pozytywniej nastawieni do świata. I jak się okazuje, ma to znaczący wpływ na nasze życie erotyczne! Okazuje się, że co trzeci Polak przyznał, że podczas wakacji oczekuje więcej seksu od swojego partnera/partnerki!

Wnętrze… ma znaczenie


I nie chodzi tu tylko o walory duchowe naszego współtowarzysza czy współtowarzyszki. Prawie połowa Polaków deklaruje, że wygląd pokoju hotelowego to dla nich istotna kwestia, która wpływa na ich poziom zrelaksowania podczas miłosnych igraszek. Większych wymagań („najważniejsze, by było czysto”) nie ma niecała 1/3 badanych. Zaś jedynie co dziesiąty respondent deklaruje, że zupełnie nie ma dla niego znaczenia, w jakim hotelu spędza wakacje i uprawia seks. O dziwo, to nie tylko Panie są takimi estetkami – ale w równym stopniu mężczyźni. Wygląd pokoju hotelowego za istotny czynnik uważa 49% polskich kobiet i 47% polskich mężczyzn.

Casual dating na urlopie


Coraz więcej osób nie chce spędzać urlopu w pojedynkę. Popularne staje się poszukiwanie partnera czy partnerki tylko i wyłącznie na czas wyjazdu wakacyjnego. To właśnie dla takich osób stworzony został portal C-Date.pl – na całym świecie odnotowujący przeszło 20 mln użytkowników, a w Polsce już ponad milion. Casual dating to – także w wakacje – idealna alternatywa dla osób, które nie chcą samotnie wyjeżdżać  bądź chcą podczas urlopu urozmaicić swoje życie seksualne – ale nie planują wiązać się na stałe.

Polska seksturystyka


Okazuje się, że co dziesiąty Polak wybrał się na wakacje, podczas których przeżycie romansu czy seksualnej przygody było głównym celem. Możliwość przeżycia wakacyjnego romansu jest szczególnie istotnym kryterium dla singla, który właśnie wyszedł ze stałego związku. Co intrygujące – chęć skorzystania z takiej możliwości deklaruje także prawie 10% badanych, będących w stałych związkach, a także 7% żonatych i mężatek. Czyżby więc wakacyjny romans miał być receptą na nudę w związku i sposobem na odświeżenie relacji?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
mmmm seks na wakacjach jest najlepszy :D