Odważ się na striptiz

kobieta, bielizna, striptiz
Nie musisz być profesjonalistką, ani zawodową tancerką, wystarczy trochę chęci i odwagi
/ 25.11.2013 14:21
kobieta, bielizna, striptiz
Jestem ładna, zgrabna, wiem, że mój chłopak jest wzrokowcem, nie raz go przyłapałam na przeglądaniu niegrzecznych gazetek. Chciałabym zrobić dla niego striptiz, żeby to czego szuka w Playboyu i internecie znalazł w domu, ale się wstydzę. Mam 27 lat, jestem z nim 2 lata. Dobrze się rozumiemy, w seksie też, ale się wstydzę żeby tak na mnie patrzył, nie bardzo wiem co robić. Myślę że przed obcym facetem byłoby mi wszystko jedno i świetnie bym to zrobiła, a na nim za bardzo mi zależy. Boję się, że pomyśli że mój striptiz do niczego się nie nadaje. Jak się przełamać? Podobam się sobie, ale nie umiem się ruszać. - Ewa z Katowic

Odpowiada Psycholog i seksuolog Anna Zawadzka, z Internetowej Poradni Psychologicznej www.psychorada.pl:

Dodawanie do związku nowych elementów w sferze seksualnej zawsze powinno nastąpić za obopólną zgodzą. Warto najpierw porozmawiać z partnerem czy miałby on ochotę oglądać Panią w tej roli. Niektórzy mężczyźni bowiem mają odrębne oczekiwania wobec treści pornograficznych a swojej dziewczyny.

Rozumiem, że krępuje się Pani zainicjować striptiz w obawie przed reakcją partnera. Przede wszystkim warto stworzyć luźną atmosferę, zrobić to spontanicznie, w odpowiednim momencie. Gdy będzie Pani już zrelaksowana i gotowa do rozpoczęcia zabawy z pewnością wyjdzie ona naturalnie, a partner po pewnym czasie sam aktywnie zacznie w niej uczestniczyć. W rozładowaniu stresu mogą Pani pomóc także śmieszne erotyczne akcesoria.

Proszę pamiętać, że seks i związane z nim zachowania muszą przede wszystkim dostarczać radości obu stronom. Do wykonania striptizu nie trzeba być profesjonalistką ani zawodową tancerką. Wystarczy odrobina fantazji, naturalność i postrzeganie sytuacji w kategoriach przygody i zabawy.

A Ty jaki masz stosunek to rozbieranek przed partnerem? Masz wahania, czy w roli striptizerki czujesz sie jak ryba w wodzie?
Podyskutuj na forum.

Anna Zawadzka - seksuolog, psycholog, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Tytuł magistra psychologii stosowanej na Uniwersytecie Lódzkim otrzymała w specjalizacji z zakresu psychologii rodziny i małżeństw. Aktualnie pracuje w serwisie Psychorada.pl i gdzie prowadzi konsultacje i kursy on-line.

Redakcja poleca

REKLAMA