Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksu

W tym poradniku podam ci listę rzeczy, których powinieneś unikać podczas zbliżeń erotycznych, ponieważ gwarantują one zabicie popędu w kobiecie. Jeżeli popełniasz więcej niż 10 rzeczy z niżej wymienionych, musisz poważnie popracować nad swoją edukacją seksualną bo takim zachowaniem możesz co najwyżej stracić swoją partnerkę, a już na pewno nie zagwarantujesz jej dobrego seksu.
/ 09.07.2007 09:02

W tym poradniku podam ci listę rzeczy, których powinieneś unikać podczas zbliżeń erotycznych, ponieważ gwarantują one zabicie popędu w kobiecie.

Jeżeli popełniasz więcej niż 10 rzeczy z niżej wymienionych, musisz poważnie popracować nad swoją edukacją seksualną bo takim zachowaniem możesz co najwyżej stracić swoją partnerkę, a już na pewno nie zagwarantujesz jej dobrego seksu. Musisz mieć na uwadze, że to co podoba się tobie w łóżku nie koniecznie może podniecać twoją kobietę, dlatego czytaj z uwagą poniższe punkty.

Nie wiesz jak wrażliwie się całować.
Namiętnie lub wrażliwie, mocno lub delikatnie, dobre całowanie jest sztuką, która smakuje obu płciom i wprowadza odpowiedni nastrój. Naucz się jak się całować i robić to dobrze.

Zbyt brutalnie dotykasz ich stref erogennych.
Mężczyźni lubią mocniejsze dotykanie niż kobiety, szczególnie tyczy to się ich penisów. Tak, więc jeżeli dotykasz jej łechtaczki z taką siłą, jaką ty lubisz, gdy się np. masturbujesz, ona najprawdopodobniej będzie wrzeszczała z bólu - później wyrzuci cię z łóżka. Zapamiętaj: łechtaczka ma dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż penis na znacznie mniejszym obszarze. Potraktuj to z szacunkiem. To jest jedyny organ w ludzkim ciele, który nie ma żadnej innej funkcji poza dostarczaniem przyjemności.

Nie głaszczesz i nie pieścisz.
Drugim, największym czynnikiem w seksie dla kobiety jest jej skóra (pierwszym jest umysł). Możesz dotykać jakiejś części jej ciała pieszcząc, ale musisz się skupić na tym, co robisz i wkładać w swoje palce jakąś energię seksualną podczas pieszczot. Znaczy to, że masz nie myśleć o grze w piłkę, kiedy robisz jej zmysłowy masaż.

Idziesz prosto do intymnych miejsc.
Musisz być bardziej wrażliwy do momentu, gdy kobieta jest bardziej gotowa, niż zirytowana faktem, iż zagłębiasz się po jej piersi i srom po kilku minutach pobieżnego całowania. Kiedy ty będziesz czuł się nieziemsko i będzie ci dobrze, możesz zostać nie zaproszony przez nią ponownie do łóżka.

Zatrzymujesz się na sutkach jak ssące mleko małe dziecko.
Tak, wiem, że dla ciebie to jest fajne. Ona czuje się jakby niemowlę ssało jej piersi. Poliż i pocałuj dookoła całej jej piersi, zanim pójdziesz po "smoczek", wtedy językiem dobierz się dookoła sutków i otoczek. Jeżeli spodoba jej się to co robisz, będziesz wiedział dzięki jej jękom przyjemności.

Gryziesz uszy, bo myślisz, że jest to seksowne.
Ona może się z tobą nie zgadzać. W tym przypadku będzie ją to tylko irytowało, nie zmieniając się w boginię seksu, o której myślałeś i wzywałeś.

Zostawiasz malinkę na jej szyi, jak nastoletnią oznakę swych umiejętności.
Jeżeli masz ponad 16 lat, jest to rzecz nie do przyjęcia. Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego, na pewno masz mniej niż 16 lat.

Nie golisz się przed stosunkiem.
Nie wiem czy to jest seksowne, ale pocierając swoją szorstką brodą po jej ciele i twarzy nie sprawisz jej przyjemności, co najwyżej spowodujesz czerwoną wysypkę, przez którą może zapamiętać cię na długo, ale w niezbyt przyjemnej tonacji.

Nie myjesz się dokładnie
.
Jest to rzecz, która wyłącza kobiety zupełnie z ochoty na stosunek. Mimo iż mężczyźni mają wyższy próg zapachu niż kobiety, jednak zachowaj czystość - szczególnie dokładnie w miejscach intymnych. To nie jest po prostu sprawa uprzejmości, to jest twój bilet i przepustka do sypialni.

Zapominasz, że kobiety mają wrażliwe ciało czekające na pieszczoty.
Prawie taki sam punkt, który omawiałam wcześniej, jednak warto zapamiętać: dotykanie jej nie powinno odbywać się tylko w sypialni, w czasie gry wstępnej. Prawdę mówiąc, jeżeli będziesz dotykał jej ciała w kochający sposób podczas dnia, ona będzie bardziej gotowa by wpaść w twoje ramiona wieczorem.

Próbujesz wetknąć swoje palce pod bieliznę nim kobieta jest gotowa.
To jest oznaka niezręcznego, nastoletniego kochanka, który próbuje mieć czwartą podstawę, by czuł się jako doskonały kochanek. Nie śpiesz się, pozwól rozwinąć się sytuacji naturalnie, zastosuj mały zmysłowy dotyk tkaniny pokrywający jej srom, zanim zaczniesz zagłębiać się pod jej bieliznę. Jest to bardziej erotyczne niż zagłębianie prosto i bezpośrednio do sedna.

Rzucasz prezerwatywy na ziemię.
Czy muszę mówić, dlaczego to nie jest najpopularniejszy ruch w trakcie lub po seksie? Złóż prezerwatywę schludnie w tkaninę lub chusteczkę, wrzuć do kosza, nie toalety, bo w tym drugim przypadku zapewne popływa tam przez pewien czas jako niekoniecznie zamierzony "przypominacz" Waszego zbliżenia.

Idziesz wprost do łechtaczki podczas seksu oralnego lub masturbacji.
Tak jak powiedziałam wyżej, większość kobiet znajdzie w tym coś irytującego - jeśli naciśniesz zbyt mocno, wściekle. Twoje pierwsze pieszczony powinny być na jej wargach, potem bliżej sromu, wtedy, gdy będzie pobudzona, możesz pracować bliżej jej łechtaczki. Nawet, jeżeli będzie pobudzona, miękkie dotknięcie wzdłuż warg jej łechtaczki może być bardziej zadowalające niż samo ciśnięcie na jej łechtaczkę.

Wychodzisz zaraz po tym, kiedy ona osiąga szczyt.

Kobiety często są tak zagubione w swoich seksualnych uniesieniach, że zapominają ci się odwdzięczyć. W rzeczywistości fakt, że leży cicho może znaczyć, że kocha to, co robisz. W takim razie powinieneś czuć, że naciskanie jej sromu ustami czy palcami, albo dotykanie jej, woli bardziej niż dawanie tobie odczuć.

Rozbierasz się niezdarnie.
Posłuchaj: nie musisz być w stanie zdejmować jej biustonosza jedną ręką za plecami jednocześnie ją całując. Myślę nawet, że lepiej tego nie próbować. Ona prawdopodobnie zrobi to jednym ruchem ręki i zdejmie i tak przez głowę. Pozwól jej zdjąć te części garderoby, które ci sprawiają problem, pozwól sobie pomóc jej ręką, rób to powoli i delikatnie. Będzie to lepsze niż zdarcie z niej ubrania, jak papieru z urodzinowego prezentu.

Rozbierasz si
ę nieelegancko - zdejmujesz skarpety po bieliźnie.
Nie ma nic bardziej komicznego (lub żałosnego) dla kobiety niż mężczyzna w skarpetach i majtkach. Oprócz nagiego mężczyzny ze skarpetami. Jeżeli nie rozumiesz dlaczego, po prostu przyjmij, że tak jest.

Oczekuje
sz, by kobiety koniecznie depilowały się dla ciebie.
Może lubisz, gdy jej skóra wokół sromu jest gładka jak skóra dziecka, ale prawdopodobnie ona będzie widziała to jako ciernista droga do swędzącego papieru ściernego między nogami. Spytaj ją ładnie, że chciałbyś by się depilowała. Jeżeli powie "nie", zaakceptuj to łaskawie bo nie wszystkie kobiety to lubią.

Wkładasz palce do jej pochwy nim jest gotowa i skłonna.
Generalnie, kobiety tak samo lubią być penetrowane, jak mężczyźni lubią penetrować, biorąc pod uwagę jak bardzo mężczyźni lubią wtykać rzeczy tam, gdzie lubią. Jednakże one lubią, gdy robisz to we właściwym czasie - na przykład, gdy czują się wystarczająco pobudzone, by się cieszyć tym. Jeżeli łechtaczka będzie dawała znaki, będzie możliwość, że spodoba jej się palec. W takim razie bądź delikatny i znajdź jednym palcem jej punkt G. Upewnij się, że jej się to podoba, zanim włożysz kolejny. Dwa palce na jej punkcie G będzie tym, czego prawdopodobnie chce. Bądź pewny, że dotykanie tam jest czymś, co sprawia jej przyjemność. Jeżeli nie wiesz, co to jest punkt G, spróbuj poszukać na Google nim pójdziesz z kobietą do łóżka.

Wchodzisz bez pytania czy tego chce czy nie.
Zapamiętaj, że to ona decyduje jak daleko możesz zajść i jeżeli nie chce się zabawić, nie naciskaj. Ta zgoda ma zastosowanie do każdej strategii, gdy twój penetrujący penis naciska dalej naprzód bez jej zgody słownej albo werbalnej. Mając to, nie musisz zawsze pytać "Mogę w ciebie wejść?" jednak może to być romantyczną i seksowną rzeczą, jeżeli zapytasz patrząc głęboko w jej oczy. Nie potrzeba mówić, że najlepiej by zdarzyło się to w pozycji misjonarskiej, która przy okazji, dla większości osób jest najpopularniejszą pozycją w seksie.

Stukasz dookoła pochwy penisem, nie mogąc znaleźć miejsca, w które masz wejść.
To jest najgorsze dla kobiety w momencie stosunku. Jeżeli z jakiś powodów nie możesz w nią wejść, nie próbuj udawać, że wszystko jest w porządku i nie próbuj ciągle znaleźć wejścia. Po prostu zapytaj jej, czy może ci pomóc przy pomocy dłoni. W ten sposób oszczędzisz zakłopotania, nie wspominając o czasie.

"Pchasz" bez względu na przyjemności dla niej.
Kiedy osiągniesz szczyt uniesienia i twój penis jest jej w niej, próbuj pokazać swoje uniesienie by było jej milej. Ona może zechcieć mocniejszego i szybszego penetrowania, ale najlepiej jest zacząć wolno i płynnie. Kiedy będziesz się kochał, ona bardziej doceni twoje wysiłki jeżeli jesteś męski i silny - cóż mówić, jeżeli wiesz co robisz, pomyśl przede wszystkim i pracuj ciężko mocno pchając, jeżeli to lubi.

Oczekujesz, by kochać się analnie.
Tak, prawie wszyscy faceci cieszą się możliwością seksu analnego. Ale ona może być bardziej zakłopotana, może czuć jakiejś obiekcje przed tym i może nie lubić tego typu pozycji. Jeżeli naprawdę chcesz to zrobić i wyjaśnisz dlaczego to tak bardzo lubisz (na przykład "To jest niezwykle ekscytujące widzieć Twoją pupę gdy się kochamy" lepiej zabrzmi niż "Szaleje gdy pcham cię od tyłu") prawdopodobnie zgodzi się na to od czasu do czasu, szczególnie jeżeli są np. twoje urodziny i chce ci zrobić prezent.

Pchasz za mocno.
Jeżeli jesteś hojnie obdarzony lub partnerka ma krótką pochwę i pchasz za mocno, może to się skończyć zerwaniem jej szyjki macicy. Może to spowodować jej wrzask, i jedynie smutek, a nie seksualną przyjemność.

Wychodzisz zanim
ona osiągnie uniesienie lub przyjemność z seksu.
Nie ma wielu mężczyzn, którzy mogą wytrzymać wystarczająco długo by w pełni zaspokoić kobietę, która ucieszy się stymulowaniem pochwy i punktu G. Jeżeli nie możesz się nauczyć tego, jak dochodzić wolniej, to na końcu, gdy dojdziesz, rób to dalej przez kilka minut, ona w ten sposób zyska więcej przyjemności. To nie jest trudne nauczyć się wolniej dochodzić.

Nie dochodzisz lub tracisz erekcję po założeniu prezerwatywy.
Jeżeli jesteś jednym z tych rzadkich przypadków, którzy mają kłopoty podczas stosunku, poważnie sugeruję spotkanie z seksuologiem. Pomoże ci się zająć tym problemem i nauczy jak dochodzić szybciej. Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy tracą erekcję po założeniu prezerwatywy, wynika z tego, że możesz być uczulony na materiał z którego jest stworzona prezerwatywa lub naciska ona za mocno na żołądź, a może ona ciebie już nie podnieca.

Pytasz czy było jej dobrze.
To nie jest oznaka prawdziwego kochanka, jeżeli jednak naprawdę chcesz się dowiedzieć, spróbuj zapytać to w inny, dyskretniejszy sposób.

Obrażasz się, gdy odmawia ci oralnej przyjemności.
Kiedy oralny seks kobiet jest bardzo miły dla mężczyzn, kobiety nie widzą tego tak pozytywnie. Jeżeli jednak pytanie o smak lub zapach będzie za trudne dla ciebie, spróbuj pójść z nią pod prysznic lub do wanny przed seksem. Jeżeli chcesz tylko tego i nie możesz być zaspokojony tym, że robisz jej dobrze, to czytanie tej porady nie pomoże ci za dużo.

Nie jesteś zdolny dać jej przyjemności, bo dochodzisz za szybko.
Zapamiętaj motto: "Kobiety dochodzą pierwsze!". Jako mężczyzna, prawdopodobnie stracisz ochotę na seks zaraz po wytrysku - co najmniej na chwilę. W tym przypadku upewnij się, że ona dojdzie, poprzez seks oralny lub masturbacje przed twoim wejściem w nią. Dzięki temu ona będzie miała przyjemność i ty również. Teraz tylko wejdź w nią, pchaj - wchodząc, wychodząc i zapomnij o tym, że możesz być złym kochankiem, bo chyba nie chcesz być jednym z nich, prawda?

Próbujesz zbliżać jej głowę do swojego penisa.
Zadecydujmy: albo ona jest skłonna uprawiać seks oralny, albo nie jest. Próbując przekonać ją, zbliżając penisa do jej warg i głowy jest totalnie głupie. Lepiej po prostu zapytać: "Jest coś, co mogłabyś zrobić by dać mi znacznie więcej przyjemności..."

Próbujesz trzymać i kierować jej głową gdy ona robi ci dobrze poprzez seks oralny.
Tak, wiem, że ci to sprawia przyjemność, ale licz się z tym, że kobiety nie lubią gdy kieruje się jej głową i naciska by wziąć do ust całego penisa, tak głęboko jak się da. Tak więc trzymaj ręce z dala od jej głowy, dopuszczalne jest delikatne głaskanie jej włosów.

Przytrzymujesz jej głowę gdy ma w ustach penisa.
Podobne do numeru 30, ale tym razem trzymanie jej głowy i ruszanie do góry i w dół twojego penisa jest rzeczą niedopuszczalną. Jeżeli sądzisz, że to jest dopuszczalne, znaczy że naoglądałeś się zbyt wielu brzydkich filmów.

Wkładasz do ust bez pytania czy można.
Smak nasienia jest przyswajalnym smakiem. Niestety jest to coś, czego kobiety nigdy nie przyswoją. Jeżeli tego nie lubi, powiedz jej, że wyjmiesz przed wytryskiem w ostatnim momencie i dokończy ręką. Dostaniesz więcej przyjemności i ona nie będzie musiała połykać albo wypluwać twojego nasienia jeśli tego nie chce.

Myślisz, że filmy porno można przenieść do świata realnego.
Prawdziwe życie takie nie jest jak w filmach, i miej to na uwadze będąc ze swoją kobietą w sypialni.

Przełączasz na hardcore porno bez zapytania czy ona tego chce.
Nawet jeżeli sądzisz, że to jest pobudzające, ona prawdopodobnie nie poprze tego co mówisz, z prostego powodu - większość porno jest obrażające dla kobiety. Najpierw zapytaj jej i jeżeli chcesz podzielić erotycznym dreszczem oglądania kochających się ludzi, najlepiej wybierz jakiś romantyczny film pornograficzny, który będzie oddziaływał zarówno na jej emocjach jak i na waszym seksie.

Usprawiedliwiasz się lub przepraszasz za wielkość swojego penisa.
Na wypadek, gdybyś kiedykolwiek skłonił się przepraszać za wielkość swojego przyrodzenia, że nie jest taki jak na filmach, pamiętaj 98% kobiet woli wrażliwego kochanka niż takiego, który ma dużego penisa. Jeżeli twoja partnerka jest jedną z tych 2%, musisz poszukać innej.

Odpowiadasz szczerze, gdy ona pyta jak było z ostatnią partnerką.
Jeżeli twoja kobieta pyta, czy jej tyłek jest duży, odpowiadasz zgodnie z prawdą? No właśnie... Wystarczy powiedzieć, że aktualna kochanka jest najwspanialszą, najseksowniejszą i najbardziej pociągającą kobietą na świecie. Nawet jeżeli w to nie wierzy, to jest to coś co chciała usłyszeć.

Pytasz, czy nie miałaby nic przeciwko drugiej kobiecie w łóżku.
Trójkąciki mogą być pociągające, ale kobiety zwykle są zazdrosne i niemiłe dla konkurencji. Upewnij się, ale porządnie się upewnij, że wiesz co robisz próbując tego.

Każesz wykonywać jej całą robotę
Zmiana pozycji jest bardzo pozytywną stroną, ale pytając jej za każdym razem na jaką pozycję będziecie się zmieniać gdy uprawiacie seks jest czymś głupim. Zmieniajcie pozycje, bawcie się i dzielcie się pracą. Nie poprzestawaj na jednej ulubionej pozycji i staraj się również sam wymyślać nowe. Zerknij też do proponowanych przeze mnie pozycji erotycznych tutaj: pozycje_erotyczne.htm

Próbujesz wsun
ąć penisa analnie niby przez przypadek.
Seks analny jest czymś, czego wiele par próbowało, a wierzysz temu, co wyczytasz w internecie lub zauważysz w filmie porno. Jest to coś co powinno się spróbować, ale oboje musicie chcieć tego spróbować. Ona nie będzie zadowolona, jeżeli przez przypadek trafisz w jej odbyt. Nie uwierzy, jeżeli powiesz jej, że tego nie chciałeś i to trafiłeś przez przypadek.

Fotografujesz lub nagrywasz wasze łóżkowe wariacje.

Niefortunnie, wiele par porzuca swoje dowody aktu seksualnego, mogą się one dostać do niepowołanych rąk i da to wielkie możliwości tej osobie. Dobrym kompromisem jest podłączenie kamery do telewizora bez nagrywania. Jest to sposób w którym możesz mocno się podniecić podczas seksu i nie musisz się martwić tym, że wkrótce zobaczysz się w internecie.

Zawsze robisz to samo, stara procedura podczas seksu.
Tak jak wszystko inne, duże zmiany w waszym seksie mogą sprawić, że wasze współżycie będzie bardziej świeże i namiętne. Będziesz zaskoczony jak ekscytujące jest wypróbowanie nowych pozycji. To jest proste, ponieważ każda pozycja różnie oddziałuje na penisa i pochwę, daje nową perspektywę w widzeniu twojej partnerki, daje możliwość widzenia gdy wchodzisz w ciało swojej partnerki itp.

Nie randkujesz i nie romansujesz z nią.
Kobiety kochają randki i romanse. Mężczyźni ukartują to, albo robią to by dostać się do łóżka kobiety. Prawdopodobnie jest to prawda, ale romantyczna "pogoń" jest głębszym zagadnieniem dla większości mężczyzn.

Klepiesz jej pośladki bez upewnienia się, czy ona chce lekkiej dominacji i czy sprawia jej to przyjemność.

Nie ważne jak ekscytujący i zabawny może ci się wydawać ten pomysł, nie klep za mocno jej pośladków bez słabszych prób i zobaczenia jej reakcji. Jeżeli to zrobisz, możesz zebrać klepnięcie w twoją twarz, a to nie jest miłe.

Próbujesz seksu jak w filmach lub książkach.

Nie kopiuj tego, co zobaczyłeś w filmie. Tam czegoś brakuje, na pewno brakuje naturalności w tych w większości udawanych scenach. Kobieta lubi twoją inwencję twórczą i korzystaj z niej.

Bawisz się jej odbytem, gdy ona nie jest wystarczająco podniecona by to docenić.

Kiedy masturbujesz jej pochwę i wkładasz palca do jej waginy możesz poczuć, że jej odpowiada mała analna gra. Jeżeli masz racje możesz użyć małego palca do delikatnego łaskotania jej odbytu tak jak palcem wskazującym jej punktu G. To może dodać jej wspaniałe podniecenie - szczególnie jeżeli dochodzi do orgazmu. Jeżeli jednak spróbujesz zrobić to podczas gdy ona nie jest naprawdę podniecona może stracić zupełnie ochotę na seks, więc upewnij się dokładnie bo w nieodpowiedniej chwili może to być złym pomysłem.

Ogłuszasz ją poprzez krzyczenie do ucha gdy dochodzisz do orgazmu.
Łatwy do zrobienia błąd, szczególnie jeżeli lubisz seks w pozycji misjonarskiej leżąc blisko na swojej partnerce i chcesz by cały świat wiedział, że dochodzisz. Niestety ona nie da ci dojść drugi raz, więc schowaj swoją twarz w poduszkę lub coś innego, jeżeli jesteś skłonny do niekontrolowanych odgłosów podczas orgazmu. Jednak nie popadaj w skrajność, bo kobiety nie lubią również gdy mężczyzna zupełnie milczy.

Mówisz sprośne rzeczy, bez upewnienia się czy ona to lubi.
Generalnie małe, niewinne sprośne rozmowy między dorosłymi dodają smaczku. Gdy twoja partnerka powie byś ją pieprzył w jej gorącą mokrą cipkę, to wiesz już że mówienie takich zwrotów sprawia jej dodatkową przyjemność. Jeżeli tak się nie stało i chciałbyś tego, pobudź ją do sprośnych rozmów kiedy się kochacie i zobacz wyraz jej twarzy. Może być zaskoczona. Pamiętaj, że legenda głosi iż spokojni często są najbardziej zadowalający w łóżku.

Leżysz na kobiecie bez wspierania się na swoich ramionach.
Zawsze pamiętaj: gentleman zawsze opiera się na rękach, łokciach, kolanach lub czymś innym podczas stosunku a nie leży jak kłoda na swojej partnerce.

Masz wytrysk w niej, bez zapytania o pozwolenie.
Wytryśnięcie między jej piersi, w jej pochwie lub jej odbycie jest niewiarygodnie ekscytujące, ale miło byłoby gdybyś wcześniej ją o to zapytał. Może mniej chce zobaczyć twoją męskość podczas wytrysku niż sprzątać lub myć się po tym.

Nie kontrolujesz swojego wytrysku.

Tak jak powiedziałam wcześniej, dobry kochanek musi się wysilić, by być pewnym, że jego partnerka jest zaspokojona nim on skończy.

Nie spędzasz z kobietą odrobiny czasu w ramionach po seksie.
Mężczyzna który wstaje po skończonej robocie i dalej wykonuje codzienną procedurę, jest prawdopodobnie najmniej cenionym seksualnym obiektem przez kobiety. One potrzebują bliskości partnera. Potrzebują znacznie więcej czasu by ochłonąć niż mężczyźni. Musi poczuć, że jest kochana i jest kimś wyjątkowym, musi poczuć się adorowana przez mężczyznę któremu dała właśnie coś dla niej najcenniejszego. Na samym końcu możesz spędzić z nią pół godziny, możecie się wspólnie zrelaksować po kochaniu, nawet jeżeli nie zamierzasz spędzić z nią całej nocy.

Artykuł pochodzi z serwisu
www.agnieszka.com.pl

Redakcja poleca

REKLAMA