Najseksowniejsze filmowe wcielenia

Filmy oglądamy na przykład dla fabuły. I dla ścieżki dźwiękowej. Są jednak obrazy sztuki filmowej, który zeszłyby na dalszy plan i nie obejrzałaby ich co najmniej połowa widzów, gdyby nie dobrze zagrana damska rola.

Filmy oglądamy na przykład dla fabuły. I dla ścieżki dźwiękowej. Są jednak obrazy sztuki filmowej, który zeszłyby na dalszy plan i nie obejrzałaby ich co najmniej połowa widzów, gdyby nie dobrze zagrana damska rola.

Czasem to tylko epizod, czasem cały sens pisania scenariusza i zatrudniania pochłaniającego miliony dolarów sztabu. Niektóre panie grają tylko ciałem (choć słowo „tylko” jest w tym momencie krzywdzące), inne wskrzeszają mgłę seksapilu, która ocuci zmarłego, bez zdejmowania podkoszulka.

Dzisiaj w We-2.pl subiektywna lista najbardziej seksownych filmowych wcieleń Kobiety w kinie ostatniej dekady (2000 - 2010). Jeśli nie znajdziecie na niej swoich typów, to niezwłocznie nas o tym poinformujcie!

Numer 10. Jessica Alba w „Sin City” - jako ultra seksowna striptizerka Nancy ratowana z opresji przez samego Bruce’a Willisa. Kowbojski kapelusz, odsłonięty brzuch i burza włosów - gratka dla wszystkich miłośników niegrzecznych dziewczynek.

Numer 9. Halle Berry w “Die Another Day” - czyli legendarna dziewczyna Bonda wychodząca z wody w pomarańczowym bikini idealnie podkreślającym każdą krągłość. Przykład kobiety klasycznie niebezpiecznej.

Numer 8. Amy Smart w „Adrenalina 2” - szalona dziewczyna gangstera w fenomenalnej srebrnej sukience uprawia dziki seks na torze wyścigów konnych. Trochę rozczochrana, trochę rozmazana, w 100% naturalna i porywająca nie tylko za serce.

Numer 7. Paz Vega w „Lucia i seks” - film jest mało znany w Polsce, ale każdy, kto widział, nigdy nie zapomni hiszpańskiej piękności w niesamowicie klimatycznych miłosnych uniesieniach. A kto nie widział, powinien jak najszybciej zobaczyć, tylko raczej bez dzieci.

Numer 6. Uma Thurman „Kill Bill 2” - kobieta-morderca w wydaniu panny młodej, matki i mistrzyni sztuki walki. Niesamowite ciało Umy w zestawieniu z osobowością bohaterki to czyste fajerwerki dla lubiących silne, dominujące panie.

Numer 5. Scarlett Johansson w „Match Point” - Przykład jak można rozpalić męskie serca do czerwoności z jednym tylko guzikiem rozpiętym u koszuli. Piękna blondynka o kształtach Wenus i ustach do zacałowania najlepiej wygląda na polu żyta podczas burzy.

Numer 4. Megan Fox w “Transformers 2” - choć nieco lalkowata, Megan stała się bożyszczem i pośród strzelaniny gigantycznych robotów nie da się nie zauważyć jej umorusanej słodkiej buzi i kuszącego podkoszulka. Komu było mało, na pewno sięgnął już po „Zabójcze ciało” (Jennifer’s Body).

Numer 3. Leonor Varela w „Hell Ride” - produkcja Tarantino to męska mieszanina typowego okrucieństwa, trafionego dowcipu i motocyklowego smaczku. Jednak filmu gwiazdą jest asystentka Pistollero, która swoją sceną na stole bilardowym zdobyła bezwzględnie trofeum najlepszego przekazywania złych wiadomości.

Numer 2. Monica Belucci w „Malena” - ten film można traktować jako darowanie widzom boskiej Moniki Belluci na talerzu. Rola kusicielki, na widok której mali chłopcy zamierają na ulicy ze wzrokiem utkwionym na kołyszących się biodrach przejdzie do historii ociekającego zmysłowością kina.

Numer 1. Penelope Cruz w “Vicky Christina Barcelona” - artystka, samobójczyni, była żona, biseksualna kochanka z temperamentem - Woody Allen w postaci Marii Eleny zamknął wszystko, o czym marzą mężczyźni. Penelope jest towarem niezwykle łatwopalnym, więc wszystkich fanów ucieszy pewnie wiadomość, że zobaczymy ją w czwartej części „Piratów z Karaibów”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 lat temu
chyba ktos tu zapomnial o Salmie Hayek w desperado
/9 lat temu
Zgadzam się z dwiema pierwszymi pozycjami:)
/9 lat temu
Penelope - rewelacyjne wcielenie!