Na walentynki - seks i erotyka

para, łóżko, seks, walentynki
10 sprawdzonych sposobów - co robić by w te Walentynki płonął z pożądania
/ 05.06.2019 07:22
para, łóżko, seks, walentynki

Jeśli chcesz, by twój ukochany płonął z pożądania, dowiedz się, jak rozpalić w nim ogień namiętności.
Nadchodzące lato  zapowiada się naprawdę fantastycznie! Oprócz gorącego słońca, także tych kilka zmysłowych tricków może rozpalić was oboje do białości...

1. Pamiętaj o jego sferach erogennych. Mężczyźni uwielbiają pieszczoty ust, uszu, okolic linii kręgosłupa, wewnętrznej strony ud, pośladków i dolnej części brzucha. Gdy chcesz go rozpalić, weź pod uwagę te różnice na mapie ciała.

2. Odwzajemniaj pieszczoty oralne. 99 proc. mężczyzn uwielbia, kiedy pieścimy ich oralnie, podczas gdy nam, kobietom, taka zabawa przynosi prawdziwą frajdę trzykrotnie rzadziej. Mężczyzna domaga się jej nie tylko dlatego, że daje mu fizyczną rozkosz. Dzięki niej czuje się w pełni zaakceptowany. Nabiera niezbitego przekonania, że kochasz jego najsłabszą, najbardziej bezbronną część ciała, a zarazem symbol jego męskości i poczucia władzy. Od czasu do czasu zrób mu taki miły prezent, a zobaczysz jak twoje notowania wzrosną. Nie martw się, że nie masz wprawy – dla niego najważniejsze są chęci.

3. Pozwól mu czasem na szybki numerek. Z reguły mężczyźni życzą sobie w zbliżeniu więcej seksu, a kobiety więcej miłości. Tak nas wyposażyła natura. Pozwól mu czasem na szybki, spontaniczny, czysto fizyczny seks, a zobaczysz, jak sumiennie zabierze się za pieszczoty następnym razem, gdy tylko "zgłodnieje".

4. Zapal światło! Mężczyźni są wzrokowcami – lubią podglądać to, co dzieje się w sypialni. To kwestia różnic w budowie mózgu: u nich aktywniej pracuje półkula lewa, odpowiedzialna za doznania wzrokowe, a u nas prawa, dzięki której preferujemy walory dotyku i zacisznej intymności. Poza tym twoja nieskrępowana nagość to dla niego dowód, że będziesz chętna do różnych figli i eksperymentów. Jeśli zależy ci na udanym seksie, zostaw czasem zapalone światło, choćby małą lampkę nocną czy świecę.

5. Naucz się WŁASNEGO orgazmu. Za nic w świecie nie wierz w mit, że wszystkie kobiety powinny przeżywać orgazm pochwowy. Potrzebujesz przede wszystkim pobudzania łechtaczki, a do tego niezbędne jest zaangażowanie twojego faceta i twoje wskazówki. Naucz go, jak może ci pomóc. Sięgnijcie na przykład po sprawdzone metody (miłość francuska, pocieranie członka o łechtaczkę, wzajemna masturbacja). Udzielaj mu więcej słownych instrukcji albo spróbuj pokazać dokładnie, jak robisz to sama ze sobą.

6. Nie czekaj, aż on zaproponuje seks. Nawet silny i dominujący w życiu mężczyzna lubi, gdy w łóżku kobieta przejmuje inicjatywę. On na co dzień ma dość wykazywania się cechami przywódczymi, w seksie chciałby czasem odpocząć. Badacze męskich fantazji jednogłośnie przyznają, że śmiałe i frywolne partnerki, które potrafią ujarzmić i zdominować kochanków, są obiektem marzeń większości mężczyzn, i to wcale nie tych słabych i wrażliwych.

7. Komplementuj go. Słowa akceptacji i uznania działają jak balsam na naszą pewność siebie. Przynajmniej kilka razy w tygodniu powinniście chwalić nawzajem swój wygląd, cechy charakteru, osiągnięcia życiowe. Przy okazji każdego spotkania w łóżku podkreśl, co ci się w nim podoba, a wkrótce i on się odwzajemni. Słowa: "seksownie pachniesz, masz piękne piersi, włosy, gładką skórę", czy "jesteś najlepszym kochankiem, masz cudowne uda, tors" sprawiają, że czujemy się ważni i kochani.

8. Daj się ponieść. Nie odkładajcie na potem pomysłów, które przychodzą wam do głowy. Spontanicznie – zawsze znaczy lepiej, pod warunkiem, że są ku temu sprzyjające okoliczności, a wokół nie ma osób, z którymi musicie się liczyć. Nie zbywaj awansów ukochanego gderliwym "poczekaj, aż dzieci usną, aż wyjedziemy na wakacje, aż się ściemni". Stale odsuwana w czasie przyjemność smakuje gorzej niż odgrzewany obiad.

9. Uwiedź jego nos. Mężczyźni są bardzo wrażliwi na zapachy. Przed seksem ze swoim partnerem nie zapomnij skropić się perfumami, które on lubi. To działa!

10. Rozmawiaj ze swoim mężczyzną o seksie i przyjemności, jaką ci sprawia. Mów partnerowi, jakie pieszczoty lubisz najbardziej. I zachęć go, by także dawał ci takie wskazówki. Dzięki temu seks będzie spełnieniem waszych oczekiwań, a nawet marzeń.

Redakcja poleca

REKLAMA