Miłość hiszpańska

Pomysł na grę wstępną lub alternatywa dla tradycyjnego seksu – miłość po hiszpańsku. Coś, co wielbicieli kobiecych piersi, rozgrzeje do czerwoności. Ciekawi nowych wrażeń?
/ 24.02.2015 09:33

Pomysł na grę wstępną lub alternatywa dla tradycyjnego seksu – miłość po hiszpańsku. Coś, co wielbicieli kobiecych piersi, rozgrzeje do czerwoności. Ciekawi nowych wrażeń? 

Miłość hiszpańska

fot. Depositphotos

Jeśli Twój partner należy do tej części populacji, która spośród wszystkich kobiecych części ciała, najbardziej uwielbia piersi, takie pieszczoty sprawią mu mnóstwo radości. Jeśli i Ty lubisz eksperymenty i urozmaicenia, a w dodatku uwielbiasz pieszczoty piersi, miłość hiszpańska skutecznie podniesie temperaturę podczas miłosnych uniesień. 

Miłość po hiszpańsku może być doskonałym pomysłem na urozmaicenie gry wstępnej lub osiągnięcie pełnego orgazmu. Warunkiem jest oczywiście pełne zaufanie i chęć ze strony obojga partnerów. Nie zmuszaj się do tego typu aktywności, jeśli chcesz zrobić przyjemność tylko i wyłącznie partnerowi. Spróbuj, jeśli lubisz łóżkowe eksperymenty i namiętny seks.

Dla tych, którzy nie do końca wiedzą, o co chodzi w miłości hiszpańskiej, podpowiadamy, że są to pieszczoty członka między piersiami kobiety, które i mężczyźnie, i kobiecie mogą dostarczyć wielu wspaniałych doznań. Jeśli dopadła Was rutyna w życiu miłosnym, nowe pozycje będą gwarancją bardziej intensywnych wrażeń i zbliżą Was do siebie.

Taka forma pieszczot idealnie sprawdzi się, jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką obfitego biustu. Jędrne, duże piersi będą ciasno okalać członka. Nie martw się, gdy Twoje piersi są mniejsze, możesz je ścisnąć dłońmi. A poza tym odpowiednia pozycja potrafi zdziałać cuda. Różne ułożenia ciała partnerów gwarantują nieco inne doznania.

Oto kilka pozycji, które sprawdzą się podczas miłości hiszpańskiej:

  • Kobieta leży na plecach, mężczyzna  klęczy

Kobieta leży na łóżku na plecach, mężczyzna klęka na wysokości piersi. Pozycję można zmodyfikować, gdy kobieta podeprze się na łakociach. Mężczyzna w tej pozycji może pieścić i ściskać piersi partnerki.

  • Mężczyzna leży, kobieta siedzi

Pozycja odwrotna do poprzedniej. Mężczyzna leży na łóżku, a kobieta siada okrakiem, kobieta przejmuje tutaj rolę aktywną.

  • Kobiet siedzi, mężczyzna stoi

Kobieta siada na łóżku lub krześle, a mężczyzna stoi. Pozycję można zmodyfikować w zależności od wzrostu partnerów, świetnie sprawdzi się też regulowany fotel obrotowy.

  • Mężczyzna siedzi, kobieta klęka

Mężczyzna siada na fotelu lub krawędzi łóżka, a kobieta klęczy lub kuca.

Oczywiście to tylko kilka propozycji, możecie je dowolnie modyfikować, tak by było Wam jak najwygodniej i przyjemniej. Pamiętajcie, że do tego typu pieszczot przyda się lubrykant. Odpowiednie nawilżenie złagodzi otarcia. Miłość hiszpańską można połączyć z pieszczotami oralnymi, wszystko zależy od Waszych preferencji i pomysłowości.

Takie pieszczoty mogą być wspaniałą grą wstępną lub alternatywą dla seksu penetracyjnego i to dla obu stron. Pod warunkiem, że oboje macie na nie ochotę. Jeśli masz kompleksy na punkcie wyglądu swoich piersi, czujesz się poniżana, powiedz o tym partnerowi. Jeśli z kolei chcesz poeksperymentować, uwielbiasz, gdy partner pieści i ściska Twój biust, to doskonały pomysł na wspaniałe doznania. Mężczyzna będzie zachwycony, a odpowiednie pieszczoty będą dla Ciebie źródłem satysfakcji.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA