Ćwiczenie na powiększenie penisa

Kobiety przeważnie nie mają wątpliwości, że liczy się jakość gry seksualnej, umiejętności partnera, a nie długość i wielkość męskiego członka. Tym bardziej, że wszelkie badania potwierdzają, że penisy uzyskują podczas wzwodu określoną wielkość, której przekroczyć się nie da.
Ćwiczenie na powiększenie penisa

Prezentujemy ćwiczenie, którego systematyczne stosowanie pozwala po pewnym czasie wydłużyć penisa.

Przeczytaj: Problemy z atrybutem męskości

Technika

  • Podczas tego ćwiczenia penis powinien być w stanie naturalnym, ewentualnie półtwardy. Chwyć głowę penisa kciukiem i pierwszymi trzema palcami nachwytem, średni palec powinien obejmować penisa dookoła poniżej jego głowy. Łagodnie i powoli rozciągaj penisa. Tak, aby nie powodować bólu lub niewygody. Powinieneś czuć lekkie rozciąganie przy podstawie i na środku penisa.
  • Trzymaj rozciągniecie przez 15-30 sekund. Następnie puść i powtórz rozciąganie kilkakrotnie. Po rozciąganiu wstrząśnij penisem i uderzaj kilka razy żołędzia o nogę, aby przywrócić krążenie krwi do głowy (tam gdzie trzymałeś).
  • Ćwiczenie to powinno być wykonywane codziennie, a najlepiej kilka razy dziennie. Ponieważ nie jest wymagane smarowanie, ćwiczenie można wykonywać przy każdej okazji, np. po oddawaniu moczu, po kąpieli, pod prysznicem, przed udaniem się na spoczynek i po przebudzeniu.
  • Jeżeli podczas wykonywania ćwiczenia dostaniesz erekcji, przerwij i kontynuuj po ustąpieniu erekcji. Jest to bardzo efektywne ćwiczenie, po którym będziesz widział, że penis jest powiększony i dłuższy. Mimo, że ogromne natychmiastowe zyski są tymczasowe, w ciągu kolejnych dni będziesz zauważał małe przyrosty wielkości. Możesz modyfikować to ćwiczenie poprzez rozciąganie w różne strony: w lewo, w prawo, do góry i na dół.

Zobacz też: Jak odzyskać erekcję

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (91)
/rok temu
Polecam mamxxl.pl
/rok temu
nie będę wymądrzał się o ćwiczeniach na wacka bo nic mi to nie dało.od 2 miesięcy biorę maxorman bacik urósł 3 cm,mogło być lepiej ale czytałem na forach że każdy organizm reaguje inaczej.
/rok temu
Porównano skuteczność operacji na powiększanie członka, kwasu hialuronowego, tabletek, pompek, wyniki są na stronie bezkompleksu24.pl
POKAŻ KOMENTARZE (88)