Ćwiczenia mięśni Kegla dla mężczyzn!

Większa część damskiej populacji o ćwiczeniach mięśni Kegla albo słyszała, albo nawet poddaje się tej przyjemnej gimnastyce. Dziś paniom damy chwilę oddechu od tego rozkosznego treningu. Na lekcję ćwiczeń mięśni Kegla zapraszamy dziś panów!
/ 14.12.2007 00:17

Większa część damskiej populacji o ćwiczeniach mięśni Kegla albo słyszała albo nawet poddaje się tej przyjemnej gimnastyce. Dziś paniom damy chwilę oddechu od tego rozkosznego treningu. Na lekcję ćwiczeń mięśni Kegla zapraszamy dziś panów!

Nie namawiamy jednak na spontaniczne wyrzucanie karnetu na siłownie. Panowie, te ćwiczenia nie pozbawią was piwnego brzuszka, mają za to inne działanie, którego efektów wprawdzie nie dostrzeżecie w lustrze, ale w... sypialni! Rozpoczynamy rozruch! Strój sportowy nie jest konieczny.

Fot. Depositphotos

Korzyści płynące z ćwiczeń

Rozkosznym efektem tego treningu będą niezwykle przyjemne i silne orgazmy. Czujecie się zmotywowani do wysiłku? Co więcej, ćwiczenia te nie męczą i nie powodują, że będziecie się zalewać strumieniami potu. Mówiąc fachowym językiem trenerki, chodzi o mięsień łonowo-guziczny, znajdujący się pomiędzy nasadą penisa a odbytem. Umożliwia on powstrzymywanie strumienia moczu i wytrysku. Zatem, jeśli jesteście sprinterami w dyscyplinach łóżkowych, koniecznie wypróbujcie ten trening.

Jak się za to zabrać?

Można trenować zatrzymując strumień moczu podczas siusiania kilkakrotnie w ciągu dnia. Ale do ćwiczyć możesz również w każdym dowolnym miejscu i czasie, np. w pracy przy biurku. I jeśli was to zmotywuje, wiele pań to robi! Po treningu dla początkujących, kiedy zauważysz pierwsze efekty, możesz utrzymywać napięcie mięśni przez dłuższy czas, co pozwoli ci kontrolować moment wytrysku. Powtarzaj ćwiczenia codziennie przez 5 minut, a szybko dostrzeżesz ich efekty.

Jeśli nadal nie czujecie się wystarczająco pokrzepieni, aby rozpocząć tę gimnastykę, na koniec szepnę wam jeszcze do uszka, że istnieją teorie mówiące o tym, że odpowiednio wytrenowany mięsień Kegla, może być gwarancją wielokrotnych orgazmów... nie u waszej partnerki, ale u was samych!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/03.11.2015 12:22
czemu z wstrzymywaniem moczu problemu nie mam, natomiast wstrzymac wytrysku albo chociazby go opoznic nie potrafie??????????
/10.01.2016 07:25
Wytrysk nie dość ze jest mocniejszy to jeszcze trwa dłużej i nie przerwanie. Znajdź moment w którym zaraz wystrzelisz i zaciśnij mocno (Do oporu) mięsień. Jeśli zrobisz to za późno może Ci się udać zatrzymać wytrysk ale za to stracisz erekcje i cały zapał. Są tak jakby 3 momenty u faceta. Pierwszy ten właściwy w którym trzeba zacisnąć mięsień. Drugi oddalony od niego ułamkami sekundy. Czyli zatrzymasz ale stracisz witalność. I ostatni wystrzał ;p
/08.01.2015 16:32
Szkoda że o tym wcześniej nie wiedziałem
POKAŻ KOMENTARZE (6)