Błędy łóżkowe kobiet fot. Fotolia

Błędy łóżkowe kobiet

Może lepiej nich nie popełniać?
Joanna Szczepaniak / 05.02.2015 13:56
Błędy łóżkowe kobiet fot. Fotolia

Nie zawsze musimy mieć ochotę na seks. Nie zawsze musi nam wszystko wyjść tak dobrze, jakbyśmy tego chcieli. Czasem jednak problemem w sypialni są pewne błędy, które popełniają kobiety. Czasem ich nie zauważają, a czasem po prostu nie chcą ich naprawić. Poznaj 5 najczęstszych błędów łóżkowych kobiet!

Pierwszy błąd - zero inicjatywy

NIe wiedzieć dlaczego, ale część przedstawicielek płci pięknej zachowuje się jak łóżkowa księżniczka, która tylko czeka na usługiwanie. Taka postawa na dłuższą metę nie wróży niczego dobrego. Wieczne oczekiwanie na to, że ktoś się nami zajmie i nie przejawianie inicjatywy nie może skończyć się dobrze.

Drugi błąd - liczą na to, że facet będzie czytał im w myślach

Raz jest dobrze, raz gorzej, ale gdy jest dobrze, to często kobiety nie potrafią o tym mówić, nie potrafią dawać partnerowi różnych wskazówek. Czekają i liczą, że może on się domyśli, że może sam wpadnie na to, aby zachować się w łóżku tak, a nie inaczej. I tym sposobem rodzą się różne łóżkowe problemy.

Trzeci błąd - zamknięcie na nowości

Pojawienie się rutyny w jakiejkolwiek dziedzinie naszego życia nie wróży niczego dobrego. Jej moc jest niszczycielska, również dla "życia po dwudziestej drugiej". Mężczyźni często są bardzo otwarci na eksperymentowanie i wprowadzanie nowości. Część kobiet, czasem ze strachu, czasem z lenistwa totalnie się na te nowości zamyka, pozwalając dalej żyć rutynie. 

Czwarty błąd - brak starania się o dobry klimat w łóżku

Kobiety jak wiadomo, przed pójściem spać często nakładają na siebie różne specyfiki, balsamy, maseczki i tym podobne, co z góry staje się przeszkodą w łóżku. Co więcej, często zamiast seksownej koszulki nocnej zakładają dres i skarpetki, które potrafią szybko zgasić ochotę na seks u faceta.

Piąty błąd - za dużo myślą

Ciągłe myślenie o swoich niedoskonałościach sprawia, że w wielu momentach gasi nas poczucie wstydu, albo myślenie, że na pewno jemu sie to nie podoba i zaraz znajdzie sobie inną, lepszą. To błędne koło, bo im bardziej wpadamy w kompleksy, tym o wiele gorzej wypadamy w łóżku, co zaczyna rodzić problemy, nie wynikające z naszych niedoskonałości, ale z naszej psychiki.

Więcej: