5 erotycznych gadżetów, które warto mieć w szafce nocnej!

Co warto mieć w szafce nocnej, by umilić sobie nieco czas przed zaśnięciem? I chodzi tu o laptopa, tablet czy inne osiągnięcie współczesnej myśli elektronicznej, lecz o zestaw gadżetów, które każda para powinna mieć zawsze pod ręką!
/ 20.06.2013 10:21

Co warto mieć w szafce nocnej, by umilić sobie nieco czas przed zaśnięciem? I chodzi tu o laptopa, tablet czy inne osiągnięcie współczesnej myśli elektronicznej, lecz o zestaw niezbędnych gadżetów, które każda para powinna mieć zawsze pod ręką!

5 erotycznych gadżetów, które warto mieć w szafce nocnej!

Fot. Fotolia

Dobrzy uczniowie są zawsze przygotowani do lekcji, a dobrzy kochankowie - do akcji! Choć najpiękniejsze miłosne chwile to zwykle te spontaniczne i niezaplanowane, pamiętajmy, że zarówno będąc w długofalowym związku, jak i dopiero poszukując stałego partnera seksualnego, seks-niezbędnik zawsze warto mieć w szafce nocnej! Co powinien zawierać taki zestaw? Podpowiadamy!

1. Żel nawilżający

Odpowiednie nawilżenie to gwarancja satysfakcjonującego obie strony współżycia. Choć natura zaopatrzyła pochwę kobiety w możliwość wydzielania śluzu, który nawilża miejsca intymne i ogranicza tarcie, to od czasu do czasu każdej kobiecie potrzebne jest wspomaganie w postaci lubrykantu. Dlatego żel nawilżający powinien być obowiązkowym gadżetem w szafce nocnej. Najlepiej zaopatrzyć się w środek wyprodukowany na bazie wody, bez dodatków smakowych i zapachowych - taki jest najbardziej uniwersalny i nie powoduje ryzyka podrażnień miejsc intymnych. Jeśli jednak jesteś miłośniczką bardziej wyszukanych wrażeń, znajdź w sypialnianej szafce miejsce na dwa lubrykanty - klasyczny i taki, który oprócz nawilżenia, również podkręci atmosferę pieszczot.

2. Chusteczki do higieny intymnej

Większość z nas pamięta, by zawsze mieć w torebce chusteczki higieniczne i inne niezbędne kobiece gadżety. Szafkę nocną traktujmy jak niezbędnik od spraw sypialnianych. A że higiena to w seksie podstawa, chyba nie trzeba nikogo uświadamiać, że mokre chusteczki przed, w trakcie i po seksie, mogą przydać nam się niejednokrotnie. Miejmy je zawsze przy sobie. Szczególnie jeśli spontanicznie aranżowany seks nie jest na obcy.

3. Wibrator lub inny ulubiony gadżet erotyczny

Czasem w seksie przydają się różnego rodzaju zabawki i wspomagacze. Bez względu na to, czy danego wieczoru planujesz przyjemność solo czy w towarzystwie partnera, dobrze, jeśli będziesz miała pewność, że pod ręką masz swój ulubiony gadżet erotyczny, który zawsze się sprawdza. Może to być tradycyjny wibrator lub cokolwiek innego, co podsunie ci na myśl erotyczna wyobraźnia. P.S. I pamiętaj również o zapasowych bateriach!

4. Prezerwatywy

Prezerwatywy to podstawa erotycznego niezbędnika. Oczywiście mogą je ominąć panie stosujące antykoncepcję hormonalną, lecz wszystkie inne, które nie planują posiadania potomstwa w danym momencie życia, zawsze powinny mieć w szafce nocnej paczkę prezerwatyw. Te, które służą zabezpieczeniu to jedno, lecz warto również zaopatrzyć się w gumki wspomagające sypialnianą akcję. Mogą to być prezerwatywy smakowe do fellatio lub różnego rodzaju gumki z wypustkami, zapewniające partnerce zmysłowe doznania podczas penetracji.

5. Kamasutra lub inny poradnik życia seksualnego

Seks to taka sfera życia, która nie znosi rutyny! Aby temperatura w sypialni nie spadała, a wam nie zabrakło inspiracji, jak spędzać wspólne wieczory sam na sam, koniecznie trzymajcie w szafce nocnej Kamasturę lub inną, dowolną książkę, która będzie pełnić rolę kopalni pomysłów na miłosne igraszki. Wyrafinowane pieszczoty, nowe pozycje, odgrywanie ról - testujcie wszystko, na co macie w danej chwili ochotę, a będziecie mieć pewność, że nuda nigdy nie zagości w waszym życiu erotycznym!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/08.07.2013 15:18
Świetne są świece do masażu :) polecam pico bong chili-chocolate :) rewelacja jako gra wstępna