Jak zdobyć faceta? Sztuczki, które działają jak magnes

Jak zdobyć faceta, który nie jest zainteresowany, nie chce związku lub nie wie, czego chce fot. Adobe Stock, NDABCREATIVITY
Jak zdobyć faceta? To wcale nie jest takie trudne. Istnieją skuteczne triki, którym żaden się nie oprze. Działają na nich jak magnes i wpadają jak śliwka w kompot. Przeczytaj, jak szybko złowić faceta, który wpadł ci w oko i sprawić, żeby oszalał na twoim punkcie.
/ 15.01.2024 14:55
Jak zdobyć faceta, który nie jest zainteresowany, nie chce związku lub nie wie, czego chce fot. Adobe Stock, NDABCREATIVITY

Spotkałaś ciekawego faceta i chcesz z nim nawiązać głębszą znajomość? Zamiast czekać na jego pierwszy ruch, sama przejmij stery i zacznij działać. Nie trzymaj się zasady, że to on musi wykonać pierwszy krok, inaczej może cię ominąć miłość życia. A jeśli się nie uda, będziesz spokojniejsza, że chociaż spróbowałaś.

Uwiedzenie mężczyzny wbrew pozorom nie jest takie trudne. Dzięki odpowiednim sztuczkom można podbić serce największego twardziela. Nie musisz jednak trzepotać rzęsami, ubierać się w mini i robić mocnego makijażu – zaufaj, większość mężczyzn kręci subtelność i naturalność.

Czytaj dalej, jak zdobyć faceta i sprawić, żeby na tobą szalał.

Spis treści:

  1. Jak zdobyć faceta?
  2. Jak zdobyć faceta, który nie jest zainteresowany lub jest w związku?

Jak zdobyć faceta? Skuteczne triki

Oto kilka łatwych i skutecznych trików, które są kluczem do jego serca.

  1. Niech on myśli, że cię zdobywa. Nie ma chyba nic gorszego dla faceta jak odebrać mu przywilej gonienia króliczka!
  2. Udawanie delikatnej, nie potrafiącej sobie z czymś poradzić kobietki na niektórych osobników płci męskiej działa pobudzająco. Jeżeli podoba nam się bliski kolega lub sąsiad, można na przykład delikatnie zepsuć kran i poprosić o pomoc. Rybka z pewnością połknie haczyk. Potem w ramach wynagrodzenia zapraszamy naszego „wybawiciela” na kawę lub kolację przez nas przygotowaną – wydarzenia nabiorą tempa.
  3. Kup bilety na mecz jego ulubionej drużyny piłkarskiej lub konkurs skoków narciarskich. Nie mów mu jednak, że je nabyłaś za swoje ciężko zapracowane pieniądze! Powiedz, że je wygrałaś w konkursie i miałabyś ochotę pójść, ale zupełnie nie znasz się na sporcie. Chciałabyś, aby to on był twoim przewodnikiem w tym temacie. I randka gotowa!
  4. Zdobądź faceta  „na smakosza”. Spróbuj dowiedzieć się, jakie ciasta lub dania lubi, zrób je i zaproś go do siebie.
  5. Sposób zachowania. Oblizywanie warg – tylko delikatne i dyskretne. Złap jego spojrzenie na chwileczkę, po czym odwróć głowę i zajmij się czymś innym. Pamiętaj, aby nie było to zbyt ostentacyjne, ruchy trzeba wykonywać delikatnie, by wyglądały na naturalne.
  6. Uśmiech! To rzecz najważniejsza. Musisz promienieć na odległość. Mężczyźni uwielbiają kobiety radosne i emanujące szczęściem.
  7. Sposób  „na poczucie humoru”. Zrób wywiad i dowiedz się, jaki typ dowcipu lubi ów zdobywany pan. Naucz się kilku dowcipów na pamięć. Naucz się je opowiadać naturalnie. Nie recytuj! Przy jakiejś sposobnej okazji opowiedz kilka. Facet od razu poczuje, że nadajecie na tych samych falach. Pamiętaj, żeby nauczyć śmiać się i z jego dowcipów. Inaczej poczuje się urażony i jesteś spalona!
  8. Sposób  „na chwalenie”. Na każdym kroku przy każdej okazji znajdź jakąś rzecz, za którą będziesz mogła go pochwalić. Oczywiście musisz to robić w jego towarzystwie. Będzie wniebowzięty!

Co robić, żeby zatęsknił i napisał? Kilka wskazówek

Jak zdobyć facetafot. Jak zdobyć faceta? / Adobe Stock, Drobot Dean

Jak zdobyć faceta, który nie jest zainteresowany lub jest w związku?

Jeśli mężczyzna jest w związku albo mówi lub daje jasno do zrozumienia, że nie chce się angażować (odpisuje zdawkowo, ignoruje twoje wiadomości) — odpuść i nie trać czasu

Udany związek wymaga zaangażowania obu stron i nie można zmusić kogoś do relacji. Odnośnie zajętych mężczyzn sprawa jest prosta — chyba sama nie chciałabyś, żebyś ktoś wszedł z butami w twoje życie? No właśnie.

Treść artykułu została pierwotnie opublikowana 06.06.2019

Czytaj także:
Ciekawe pytania do chłopaka, które możesz zadać na pierwszej randce i podczas gier imprezowych. Oto gotowe propozycje
O czym rozmawiać na pierwszej randce: 7 tematów, które warto dać na pierwszy ogień. Poznaj je wszystkie!

Redakcja poleca

REKLAMA