Jak zdobyć faceta – 10 sztuczek

Poznaj 10 sztuczek, dzięki którym zdobycie wymarzonego faceta będzie dziecinnie proste. Oto one!
/ 06.06.2019 15:12

jak zdobyć faceta

fot. Fotolia

10 sztuczek, dzięki którym zdobędziesz faceta

1. Niech on myśli, że cię zdobywa. Nie ma chyba nic gorszego dla faceta jak odebrać mu przywilej gonienia króliczka!

2. Udawanie delikatnej, nie potrafiącej sobie z czymś poradzić kobietki na niektórych osobników płci męskiej działa pobudzająco. Jeżeli podoba nam się bliski kolega lub sąsiad, można na przykład delikatnie zepsuć kran i poprosić o pomoc. Rybka z pewnością połknie haczyk. Potem w ramach wynagrodzenia zapraszamy naszego „wybawiciela” na kawkę lub kolację przez nas przygotowaną - wydarzenia nabiorą tempa.

3. Kup bilety na mecz jego ulubionej drużyny piłkarskiej lub konkurs skoków narciarskich z udziałem Kamila Stocha. Nie mów mu jednak, że je nabyłaś za swoje ciężko zapracowane pieniądze! Powiedz, że je wygrałaś w konkursie i miałabyś ochotę pójść, ale zupełnie nie znasz się na sporcie. Chciałabyś, aby to on był twoim przewodnikiem w tym temacie. I randka gotowa! O czym jak o czym, ale o sporcie panowie mogliby rozmawiać w nieskończoność, a do tego bilety za friko – nie odpuszczą takiej okazji!

4. Wyślij mu tajemniczego sms-a z wiadomością o spotkaniu w dziwnym miejscu. Nie pojawiaj się tam jednak, obserwuj go z daleka, po czym wyślij kolejnego smsa, z wiadomością o spotkaniu w innym miejscu, wtedy też powtórz ten sam manewr. W kolejnym miejscu się już pojaw. Pamiętaj aby sms był interesujący na tyle, by go zwabiać w te miejsca.

Polecamy:  Jego pozycje podczas snu – co oznaczają?

5. Zadzwoń do rozgłośni radiowej i zamów dla niego romantyczną piosenkę. Kilkanaście minut wcześniej zadzwoń do niego po to, by włączył odbiornik na daną stację. Na romantyków to działa!

6. Zdobądź faceta "na smakosza". Kochasz się w koledze z pracy? Spróbuj dowiedzieć się, jakie ciasta lubi. Upiecz takie. Przynieś do pracy. Mimochodem rzuć „Słyszałam, że jesteś znawcą szarlotek, mógłbyś spróbować mojej. Mężczyźni mają więcej kubków smakowych od kobiet, więc może sprawdzisz, czy czegoś w niej nie brakuje?”. Pamiętaj, żeby upiec naprawdę dobre ciasto, jeśli nie potrafisz poproś mamę lub przyjaciółkę! Zrób wszystko, żeby się o tym małym kłamstewku nie dowiedział.

7. Seksowny wygląd i makijaż. Nie ma to jak seksownie pomalowane błyszczykiem usta. Strój niech wiele nie zakrywa, ale też wiele nie odkrywa! 

8. Sposób zachowania. Oblizywanie warg – tylko delikatne i dyskretne. Złap jego spojrzenie na chwileczkę, po czym odwróć głowę i zajmij się czymś innym. Pamiętaj, aby nie było to zbyt ostentacyjne, ruchy trzeba wykonywać delikatnie, by wyglądały na naturalne. Uśmiech! To rzecz najważniejsza. Musisz promienieć na odległość. Mężczyźni uwielbiają kobiety radosne i emanujące szczęściem.

9. Sposób "na poczucie humoru". Zrób wywiad i dowiedz się, jaki typ dowcipu lubi ów zdobywany pan. Naucz się kilku dowcipów na pamięć. Naucz się je opowiadać naturalnie. Nie recytuj! Przy jakiejś sposobnej okazji opowiedz kilka. Facet wnet poczuje, że nadajecie na tych samych falach. Pamiętaj, żeby nauczyć śmiać się i z jego dowcipów. Inaczej poczuje się urażony i jesteś spalona!

Zobacz także: Parę słów o afrodyzjakach - czyli jak go uwieść?

10. Sposób "na chwalenie". Na każdym kroku przy każdej okazji znajdź jakąś rzecz, za którą będziesz mogła go pochwalić. Oczywiście musisz to robić w jego towarzystwie. Znasz jego kuzynkę lub siostrę? Jak tylko spotkacie się gdzieś razem, nie omieszkaj pochwalić go jak to szybko i bezproblemowo zaparkował na okropnie zaśnieżonym parkingu. Będzie wniebowzięty!

Życzę powodzenia w zdobywaniu tego jedynego!