Zarost - problem po raz kolejny

napisał/a: lemur 2010-08-30 01:02
Witam,

wiem, że było już kilka tematów związanych z zarostem, jednak wydaje mi się że mój przypadek się różni, bo nie dotyczy całkowicie zarostu. Otóż mam 23 lata, a mój zarost jest cieniutki, ale to bardzo cienki. ledwo widoczne dwa czarne włoski na brodzie, a na policzkach też ledwo widoczny meszek. zastanawiam się czy coś ze mną jest nie tak, bo wyglądam na młodego (to akurat plus) i ogólnie moje ciało jest takie jakby chłopięce (całkowicie) np. jestem szczupły, nie mogę w ogóle przytyć nawet po siłowni i diecie - sumiennie przestrzegałem. Mam ogólnie słabe owłosienie. Tak czy inaczej w mojej rodzinie są dobrze zbudowani i nie mają problemu z owłosieniem. Mam takie wrażenie, że zatrzymałem się w rozwoju fizycznym - to możliwe ? Jak sprawdzić czy wszystko ze mną ok ?
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-08-30 13:08
Możesz zbadać sobie poziom wolnego testosteronu, ale tak jak już tu wielokrotnie pisałem zarost również zwiazany jest z genetyką, wiec nie zawsze brak zarostu = problemy hormonalne.
napisał/a: lemur 2010-08-30 21:18
Jeśli jest związany z genetyką, to możliwe że nie będę miał gęstego zarostu pomimo że każdy facet w mojej rodzinie taki posiada ? Dla pewności zrobię badania
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-08-30 21:19
Mozliwe oczywiście.