Stowarzyszenie charytatywne dla Nas

napisał/a: isy25 2012-04-17 15:57
WItajcie, jestem tu nowa.

Piszę, ponieważ jestem w trakcie zakładania stowarzyszenia charytatywnego ProPsychiatria, do zmagania się na co dzień z lekceważeniem problemów naszych oraz Służby Zdrowia. Gwoli uczciwości, sama mam zesp lęku napadowego i leczę się w najlepszym Ośrodku w kraju, w Łodzi. TRudno nawet nazwać go szpitalem, bo tak mocno przełamuje stereotypy...

ProPsychiatria ( "dla Psychiatrii") jest nie tyko wyrazem wdzięczności oraz laickiej pomocy dziedzinie, ale też zajmujemy się pomaganiem na różne sposoby Osobom z Problemami, które albo wymagają Pomocy Psychiatrycznej, albo są w rózny sposób "przywalone "problemami tego życia, co u Niektórych z Nas stanowi "przygrywkę" np do depresji.
Nadal szukamy Osób chętnych do współpracy, w celu wspólnego prommowania higieny i zdrowia psychicznego, współpracy z siecią szkół średnich, itp inicjatyw społecznych.

Już wkrótce będę mogła zaprosić Państwa na naszą stronę www, która jest teraz z budowie, ale link warto zapamięać:

www.propsychiatria.pl

Szczególnie chętnie odpowiem na posty Osób z wykształceniem pedagogicznym ( jak moje), psychologicznym, i podobnym, choć niekoniecznie. Decydujący jest stosunek do problemu stygmatyzacji psychiatrii, co do dyspozycyjności, to wstępnie przyjmuję - 2-3 popołudni w tygodniu, ale generalnie to przewiduję elastyczny grafik. Zapraszam i pozdrawiam, odpowiem na każdy post. :))
napisał/a: isy25 2012-04-17 16:01
przepraszam, zapomniałabym , a to jest raczej dość ważne :))

mogę zaoferować tylko umowę wolontariatu, oferuję pracę dla Idei, stąd moja oferta skierowana jest do Osób, posiadająćych wystarczająće środki na utrzymanie, by zająć się także taką formą pracy. Raz jeszcze serdecznie zapraszam i zapewniam, że za współpracą nie kryją się żądne wkłądy finansowe, nie są one konieczne, ponieważ nie jesteśmy fundacją, tylko stowarzyszeniem,a to różnica.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :))
napisał/a: Katarzyna Wojno 2017-08-23 22:57
Super inicjatywa! Udało Ci się założyć fundację? :) Ja od pewnego czasu interesuję się różnymi, nie tylko o profilu podobnym do tej, którą opisałaś. Obecnie wspieram Fundację Szlachetny Gest (http://szlachetnygest.pl/), która dzięki swoim działaniom pomaga tym najmniejszym - finansuje żywność, artykuły higieniczne, wspomaga finansowo, rzeczowo, jak również działa na wielu innych płaszczyznach. Z tego względu chciałabym poprosić o pomoc dla tej fundacji - można np. wykonać niewielką wpłatę finansową, a może ktoś chciałby nawet zostać wolontariuszem? :)