skaling i piaskowanie zebow

czarek11
napisał/a: czarek11 2010-09-15 11:06
czy uważacie ze skaling i piaskowanie zębów nie uszkadzają ich?
czy wybielają zęby?
napisał/a: czikulinka 2010-09-15 11:14
Mniej więcej raz na pół roku robię piaskowanie zębów i fluoryzację i uważam, że to świetna sprawa. Piaskowanie może wybielić zęby, jeśli u kogoś przebarwienia są spowodowane kamieniem nazębnym. Moim zdaniem nie niszczy zębów - wręcz przeciwnie, jest potrzebne, aby porządnie je oczyścić. Za piaskowanie i fluoryzację zapłaciłam ostatnio 280 zł. Drogo, ale wydaje mi się, że warto. Robię to regularnie i nie mam problemów z zębami.
buka_
napisał/a: buka_ 2010-09-16 16:55
Ja robię to nieregularnie i mam problemy z zębami... Ale uważam, że jedno z drugim, w moim przypadku nie ma nic wspólnego. Tak poważnie, to podobno ważne jest, aby po piaskowaniu zawsze zrobić fluoryzację, inaczej zęby są jakby "gołe" i podatne na różne szkodliwe czynniki.
napisał/a: lekarowa 2012-09-27 23:12
Dla mnie skaling, to rewelacja, mam o co najmniej 3 odcienie bielsze zęby :) I co najważniejsze efekt się utrzymuje. Może to też być kwestia wykonania. Ja leczę się w naprawdę profesjonalnej klinice Dental-Design w Pruszkowie, gdzie pracują sami fachowcy, więc idąc tam nie boję się o swoje ząbki :) Zabieg u mnie wykonywała Pani Sylwia Karpińska - przesympatyczna kobieta, a co ważne zna się na tym, co robi :) Ponadto wytłumaczyła mi szczegółowa jak powinnam dbać o jamę ustną, instruktaż naprawdę przydatny. Ja bym się na Twoim miejscu nie wahała, bo piękny uśmiech to podstawa :)
napisał/a: ~gość 2016-07-15 14:18
Ja odkąd chodzę regularnie na skaling mam mniejsze problemy z ubytkami i próchnicą. Są bardzo fajne promocje w gabinecie Indexmedica i zawsze poluję na taką okazję, bo jest wtedy prawie o połowę taniej, a wykonywany jest bardzo porządnie.
napisał/a: ~Gosia 2016-12-31 19:53
Polecam pakiet w Profemedzie za 197 zł mamy usunięcie złogów naddziąsłowych, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja metodą kontaktową - warto zadbać o swój uśmiech usmiech.gif Takie czyszczenie dobrze jest wykonać raz na jakiś czas.

https://emarket.luxmed.pl/Emarket/PF-PAKIET-T WOJ-PIEKNY-USMIECH