pytanie o orgazm

napisał/a: kumkwat123 2008-09-11 15:14
Witam. Podczas zabaw lozkowych razem z dziewczyna piescimy sie wzajemnie. Nie upr awiamy jeszcze seksu obydwoje jeszcze tego nie robilismy. Czy kiedy pieszcze palcami jej sutki, lechtaczke wargi sromowe (nie wchodzac glebiej tylko na zewnatrz) moge ja doprowadzic do orgazmu? Dziewczyna mowila mi ze podczas takich pieszczot wystepuja u niej silne i przyjemne skurcze. Czy to juz jest orgazm? Jak mam ja piescic aby dac jej jak najwieksza rozkosz?
napisał/a: jente8 2008-09-11 15:17
kumkwat123 napisal(a):Czy kiedy pieszcze palcami jej sutki, lechtaczke wargi sromowe (nie wchodzac glebiej tylko na zewnatrz) moge ja doprowadzic do orgazmu?

Możesz.

kumkwat123 napisal(a):Dziewczyna mowila mi ze podczas takich pieszczot wystepuja u niej silne i przyjemne skurcze. Czy to juz jest orgazm?

Hmm... gdyby to był orgazm to chyba by wiedziała.

kumkwat123 napisal(a):Jak mam ja piescic aby dac jej jak najwieksza rozkosz?

To już ją powinieneś zapytać, co sprawia jej największą przyjemność. Przekonaj ją, żeby Ci powiedziała co lubi, a co jej przeszkadza, co chciałaby żebyś robił delikatniej, a co bardziej intensywnie... Nie ma jednego sprawdzonego schematu doprowadzania kobiety do orgazmu
napisał/a: Monini 2008-09-11 15:40
kumkwat123 napisal(a):mowila mi ze podczas takich pieszczot wystepuja u niej silne i przyjemne skurcze

to juz bardzo niedaleko do orgazmu.
Musisz ja zapytac, co jej sie najbardziej podoba i kiedy jest jej najlepiej, a bedzie dobrze