Operacje plastyczne czasem są niezbędne

napisał/a: ~remember 2011-04-01 03:31
Wątpię aby ktokolwiek zdołał obalić tą tezę, Można się ośmieszyć taką operacją, przykładem na to jest chociażby każdemu znany Krzysztof Ibisz. Ten człowiek zrobił sam z siebie karykaturę, stał się synonimem sztuczności. Ale w niektórych sytuacjach życiowych taka operacja jest niezbędna. Szczególnie dla ludzi obracających się wśród kamer. Przykładem jest nasz król, popu oczywiście, Michael Jackson.
napisał/a: opilek 2011-04-01 07:07
Jackson nie jest najlepszym przykładem, ponieważ na końcu wyglądał jak karykatura człowieka. NAtomiast jest wiele przypadków w ktorych operacja plastyczna oprócz efektu kosmetycznego niesie także poprawę stanu psychicznego wtedy nawet coś co dla innych może być głupie dla tej osoby jest najwazniejsze na świecie. A świat przed kamerami nie jest normalny z założenia
napisał/a: ~remember 2011-04-01 16:17
Owszem istnieją przypadki kiedy dla człowieka operacja jest poprawą stanu psychicznego. Właśnie dlatego moim przykładem był MJ. Nie wiem czy wiesz ale chorował on na rzadką chorobę jaką jest bielactwo, miał obsesję na punkcie swojego wyglądu-chciał podobać się tłumom za wszelką cenę. Białe plamy na skórze murzyna są bardzo widoczne i nienaturalne więc zaczęły się zabiegi..
napisał/a: opilek 2011-04-03 17:55
Właśnie o tej obsesji na punkcie wyglądu mówię. Jackson nie ograniczył się przecież do wybielenia sobie skóry, tak jak wiele innych gwiazd zmieniał swój wygląd tylko po to by zmieścić się w jakimś kanonie piękna, który u niego niestety został wypaczony. Mi chodzi bardziej np. o osoby z odstającymi uszami które z tego tytułu mogą niestety się wyrózniać
gajaa
napisał/a: gajaa 2011-04-03 18:15
~remember napisal(a): Owszem istnieją przypadki kiedy dla człowieka operacja jest poprawą stanu psychicznego. Właśnie dlatego moim przykładem był MJ. Nie wiem czy wiesz ale chorował on na rzadką chorobę jaką jest bielactwo, miał obsesję na punkcie swojego wyglądu-chciał podobać się tłumom za wszelką cenę. Białe plamy na skórze murzyna są bardzo widoczne i nienaturalne więc zaczęły się zabiegi..Podobno to bzdura, że miał bielactwo. Widziałeś/aś kiedyś chorego na tę chorobę? Czlowiek nie staje się ot tak biały, to trwa miesiące, lata... skóra po prostu zaczyna być plamista, białe plamy się powiększają, ale to długotrwały proces.
napisał/a: kendzior86 2011-04-04 00:30
[/quote] Podobno to bzdura, że miał bielactwo. Widziałeś/aś kiedyś chorego na tę chorobę? Czlowiek nie staje się ot tak biały, to trwa miesiące, lata... skóra po prostu zaczyna być plamista, białe plamy się powiększają, ale to długotrwały proces. [/quote]
Tak było pewnie i w jego przypadku tylko że z jego pieniędzmi to jakby i zechciał z dnia na dzień zrobić się pomarańczowy to pewnie by mu to umożliwili
napisał/a: ~remember 2011-04-04 21:29
Masz racje Gajaa, to długi proces. Ale Michael jako człowiek bogaty mógł sobie pozwolić na niedopuszczenie na tak szeroki rozwój tej choroby i wyprzedził jej postęp samemu za pomocą specjalnych preparatów wybielając skórę aby nie były widoczne brzydkie, zawstydzające go plamy. Pamiętasz dziwne okrycia różnych części ciała i plasterki, które nosił niby jak to rozgłosiły media "na ozdobę"?-zasłaniał zmiany skórne. Pozdrawiam:)
napisał/a: ~klassi 2011-07-29 14:01
Wiadomo, że zbytnia ingerencja w wygląd swojego ciała zwłąszcza jak nie ma takiej potrzebny nie jest najlpeszym rozwiązaniem. Jednak bywają sytuacja, że taka operacja jest konieczna pomaga komuś rozwiązać problemy nie tylko związane z psychiką i kompleksami. Na przykładzie takich zdjęć z przed i po operacji plastycznej http://www.chirurgia-plastyczna.info.pl/?option=com_content&task=view&id=79 dobrze widać jak mała korekta sprawa że wygląd twarzy pozytywnie zmienia się.
napisał/a: ~krotika 2011-07-29 16:23
Też mi się wydaje, że jeśli komuś ma to poprawić jego samoocenę i zlikwidować kompleksy utrudniające codzienne funkcjonowanie to czemu nie. Np,. jeśli chodzi o uszy to to jest jeden z prostszych zabiegów, z tego co tu piszą http://www.iqmedica.pl/powiekszanie-piersi-macrolane,9,3.html Warto pomyśleć an alternatywnymi rozwiązaniem i porozmawiać z nimi z dobrym specjalistą i lekarzem.
napisał/a: ~Madzia 2011-09-11 20:14
Właśnie o to chodzi kompleksy to coś najgorszego co może być. miałam bardzo krzywy nos po wypadku, niby mi go nastawiali ale efektu nie bylo widać.Nie mogłam do niego przywyknąć,chcialam wyglądać jak dawniej.Zdecydowałam się na operacje u http://www.drgrzesiak.pl/kontakt.php. Jestem bardzo zadowolona z efektu.
napisał/a: ~yesterday 2011-10-12 15:15
Moim zdaniem nie ma co demonizować operacji plastycznych. Jeżeli ktoś chce poprawić sobie urodę, to dlaczego ma tego nie zrobić? Sama zastanawiam się nad powiększeniem biustu metodą Macrolane. Wiem, że dr Kratochwil jest bardzo dobrym specjalistą, także najpierw oczywiście chciałabym udać się do niego na konsultację, żeby poznać wszystkie szczegóły. Ale ja jednak jestem jak najbardziej na tak jeżeli chodzi o operacje plastyczne, czy medycynę estetyczną.
napisał/a: ~łagaziki 2012-03-30 13:24
owszem można się ośmieszyć operacją plastyczną, jeśli się ją wykonuje w miejscu niesprawdzonym, ale jak idziesz na zabieg korekcji uszu dajmy na to, czy nosa do sprawdzonego miejsca, jak Polmedic, to chyba ciężko się ośmieszyć.