Nerwobóle

napisał/a: gennaro19 2010-10-22 12:58
Witam.

Mam od tygodnia poważny problem z którym nie mogę sobie poradzić.
Chodzi o nerwobóle. Zawsze zaczyna się tak samo, rano gdy się budzę jest wszystko OK ale problem pojawia się gdy wychodzę do szkoły. Niby nie myślę o tych bólach ale jednak są i to bardzo mi dokuczają. Miałem już kiedyś podobne bóle ale teraz są one trochę inne. Zawsze kuło mnie tylko w klatce piersiowej gdy miałem jakiś atak. Teraz czuję ten ból w plecach, w okolicach pachy, w lewej ręce też czuję klucie czasami, w prawej też ale rzadziej. Raz tez kuło mnie w żuchwie. Boje się że teraz to jednak od serca pochodzą te bóle. Przyjmuje leki Hydroxyzinum VP(Wieczorem)i Nervohell(rano). Gdy w szkole dostaje ataku tych nerwobóli to cały się trzęsę, pocę się, mam uczucie duszności i nie mogę się na niczym skupić. Dodam też że bóle nie nasilają się podczas wysiłku fizycznego( wczoraj robiłem przysiady pompki itd i nic nie zauważyłem) i mam 16 lat.
Gdy robiłem badania krwi, ciśnienia itp. wszystko było OK. Teraz czekam na wyniki EKG.

Najbardziej niepokoi mnie ból w okolicach pachy i w lewej ręce(te bóle nie są mocne, normalne kłucie). Czytałem w internecie że bóle w okolicach pachy i promieniowanie do ręki może być spowodowane niedokrwieniem serca.

Byłbym wdzięczny jak ktoś powiedział mi czy to nerwica czy po prostu choroba serca.
napisał/a: k23 2010-10-22 16:09
Bez ekg, i normalnego badania trudno tu cos powiedziec. Byłes u lekarza? robiac badania krwi miałes tez biochemie? sprawdzales poziom potasu? niedostateczny poziom potasu moze wywoływac sytuacje o ktorych piszesz
napisał/a: gennaro19 2010-10-23 18:51
Ekg - Bardzo dobre - krew - TO samo Mocz- tez extra potas nie wiem. Byłem u lekarza i opisalem moje samopoczucie i to co mi dolega i stwierdzila po badaniach ze serce mam zdrowe i ze to sa nerwobole i ze mam nerwice.
napisał/a: k23 2010-10-23 20:19
Wiec sa 2 opcje. Albo zostac z jej diagnoza, albo usunac i przerobic wyszstkie problemy, ktore uwazasz, ze masz. Wejdz sobie tutaj:

http://commed.pl/jesli-szukasz-pomocy-dla-siebie-lub-kogos-zajrzyj-tutaj-vt39975.html

i przerob dla odmiany, to co chciałbys przerobic:)