leczenie zębów u osób z padaczką

napisał/a: zofia1 2010-08-24 10:35
Dentyści czasem nie chcą podejmować się leczenia zębów u osób z padaczką. Tak było z moją znajomą. Miała być znieczulona do usunięcia zęba i zapytana czy przyjmuje jakieś leki powiedziała - na padaczkę. I tu koniec wizyty. A że ząb ją bolał, poszła do innego dentysty i nie przyznała się, że bierze leki. Ząb usunięto. Czy są specjalni dentyści dla osób z padaczką?
napisał/a: ~jojoj 2010-09-12 19:31
Ogólnie to uważam, że zawsze jeśli chodzi o tego typu zabiegi to warto zapoznać się z kilkoma opiniami a przede wszystkim poczytać o referencjach i doświadczeniu kliniki. Często kierujemy się ceną a tak na prawdę liczy się zdrowie. Ja natomiast polecam klinike www.candeo.pl
buka_
napisał/a: buka_ 2010-09-16 16:37
W małych miastach nie ma specjalnych gabinetów dla osób z padaczką. W dużych klinikach stomatologicznych tak. Chodzi o to, aby mieć jakieś zaplecze techniczne i farmakologiczne na wypadek napadu drgawek.
napisał/a: to_ja1 2010-09-20 21:23
Buka_ napisal(a): W małych miastach nie ma specjalnych gabinetów dla osób z padaczką. W dużych klinikach stomatologicznych tak. Chodzi o to, aby mieć jakieś zaplecze techniczne i farmakologiczne na wypadek napadu drgawek.


Podobnie jest z osobami upośledzonymi. Też nie każdy dentysta zgodzi się ich leczyć.