Zrób sobie sama prezent na Dzień Kobiet!

Kolejny Dzień Kobiet przed nami. Nie cieszy Cię ta wiadomość? Zobacz, jaki prezent możesz sobie podarować sama.
/ 04.03.2014 16:08

Kolejny Dzień Kobiet przed nami. Nie cieszy Cię ta wiadomość? Zobacz, jaki prezent możesz sobie podarować sama! Nie chcesz upominać się o “coś miłego” od mężczyzn? Nie chcesz liczyć na wiele, a przekonać się, że wyniknie z tego niewiele... Czy tak ma być już do końca życia? Oby nie!

3 pomysły na prezent na Dzień Kobiet dla ciebie samej

fot. Fotolia

Dzień Kobiet to święto, podczas którego celebrować kobiecość muszą same kobiety. Któż bowiem wpadnie na lepszy pomysł na prezent niż my same? Dlatego Dzień Kobiet od tego roku przeżyj z innym nastawieniem – to ja będę celebrować swoją kobiecość! Sama spraw sobie niespodziankę, która pomoże Ci odetchnąć od pracy i wszelkich obowiązków oraz sprawi, że poczujesz się bardziej (albo znowu) kobieca.

Prezent na Dzień Kobiet dla zapracowanych

Świetnym pomysłem jest dzień lub – w wersji dla zapracowanych – wieczór w SPA. Jeśli na co dzień nie masz czasu na kulturę, zarezerwuj sobie ten wieczór na teatr.  Z kolei smakoszki tego dnia mogą wybrać się na degustację win albo kolację do wymarzonej restauracji.

Prezent na Dzień Kobiet dla aktywnych

Wolisz coś bardziej aktywnego? Możesz wybrać jogę albo fitness, dobrą opcją są treningi z osobistym trenerem. Dwa w jednym – spalanie kalorii i niewinny flirt! Możesz także z koleżankami wybrać się na jazdę samochodem terenowym z profesjonalnym kierowcą – kto powiedział, że to tylko dla facetów?

Prezent na Dzień Kobiet dla wielbicielki zakupów

Idealnym uczczeniem Twojej kobiecości może być też shopping! Która z nas nie lubi zakupów i wzbogacania swojej garderoby? A czy korzystałaś kiedyś z porad stylistki? To może być dobra okazja do nawiązania nowej przyjaźni oraz dowiedzenia się więcej o swoich predyspozycjach ubraniowych i kolorystycznych. Świetnie!

Jak widzisz – Dzień Kobiet może być pozytywny. Wszystko zależy od Twojego nastawienia. Nie czekaj, sama weź sprawy w swoje ręce...

Na podstawie materiałów prasowych SuperPrezenty.pl

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/24.02.2017 12:16
ja co roku robie sobie sama prezent tego dnia. W tym roku już zamówiłam reprodukcję od DCN Gallery. Mam nadzieję, że obraz na płótnie przyjdzie do mnie na czas hihi
/05.03.2014 16:08
Ciekawe czym mój miły mnie obdaruje :)