OZONELLA LEN - Olej lniany ozonowany

Znakomicie chroni, pielęgnuje, przywraca witalność i poprawia jakość skóry twarzy oraz całego ciała.
OZONELLA LEN - Olej lniany ozonowany fot. materiały prasowe

Łącząc unikalne właściwości oleju lnianego – bogatego w kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 oraz lignany – z unikalnymi właściwościami ozonu, Olej lniany ozonowany OZONELLA LEN znakomicie chroni, pielęgnuje, przywraca witalność i poprawia jakość skóry twarzy oraz całego ciała.
     
Jego korzystny wpływ jest widoczny nie tylko na skórze normalnej, która nie stwarza problemów, ale przede wszystkim na skórze:
- suchej, zniszczonej,
- skłonnej do podrażnień,
- narażonej na otarcia i uszkodzenia,
- z widocznymi niedoskonałościami, np. po trądziku,
- z cellulitem,
- po kąpielach słonecznych,
- po depilacji i
- po goleniu.

Bez konserwantów i alkoholu, absolutnie naturalny, jest doskonale tolerowany nawet przez najbardziej wrażliwą skórę.

Szybko się wchłania, bez pozostawienia tłustej warstwy.

Dostępny w aptekach, sklepach zielarsko-medycznych i przez internet

Opakowanie: plastikowa butelka z aplikatorem; poj.: 100, 200 i 500 ml.
Cena, odpowiednio: 38 zł, 56 zł i 152 zł.

   
   
     

   

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: leki
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/2 lata temu
Do Bożeny: to musi być artykuł sprzed kilku lat, w tej chwili ceny są niższe, odpowiednio: 28, 43 i 86 zł. Ten olej jest nasycony ozonem, więc oczywiście jest to chemia w tym sensie, w jakim wszystkie materialne obiekty czy substancje składają się z pierwiastków i związków chemicznych. Domyślam się, że użyła Pani słowa "chemia" w przenośnym, negatywnym znaczeniu składników sztucznych i szkodliwych, ale w składzie tego oleju akurat nie ma niczego takiego...
/2 lata temu
Boże 150 zł za 500 ml jakiegoś sztucznego oleju, pełnego chemii?! To jest czyste złodziejstwo! Dużo taniej kupię w aptece naturalny (bez chemii!) olej lniany np. lenvitol, za 500 ml płacę 21 złotych!!!!
/4 lata temu
Rozpad ozonu i chemiczne połączenie wolnego tlenu z innymi związkami w oliwie następuję na tyle szybko, że skuteczność specyfiku ogranicza się do kilku dób. Sprzedawcy kłamią informując, że okres skutecznego oddziaływania może wynosić nawet 18 miesięcy. Ozonowana oliwa jest bardzo skuteczna, ale musi być świeżo ozonowana. Po tygodniu od daty ozonowania radzę to wyrzucić.
POKAŻ KOMENTARZE (3)