POLECAMY

Wielcy naukowcy – recenzja

„Wielcy naukowcy” wydawnictwa Zielona Sowa to książka bardzo interesująca i bogata w ilustracje. Kolorowe zdjęcia ułatwiają czytanie i pomagają zrozumieć otaczający nas świat.
Wielcy naukowcy – recenzja

Książka „Wielcy naukowcy” opisuje na przykład budowę DNA, atomu czy komputera oraz przedstawia sylwetki wielkich myślicieli od starożytności do dziś. Są wśród nich Archimedes, Dalton, Fleming, Galileusz czy Kopernik, choć w książce znaleźć można też uczonych mniej znanych, takich jak Boyle, Maxwell czy Waksman.

Wielcy naukowcy to książka ciekawa, także dlatego, że znajduje się w niej wiele kolorowych ilustracji, które tłumaczą budowę skomplikowanych urządzeń i procesów. To książka, która na pewno zainteresuje osoby ciekawe świata – nie tylko dorosłych, ale też młodych i początkujących naukowców. Młodzi ludzie mogą szukać w niej inspiracji do tego, by zostać w przyszłości wielkimi uczonymi jak Einstein czy Da Vinci.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: dziecko
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)