Psychodeliki – galeria

Psychodeliki to wspólna nazwa grupy substancji psychoaktywnych, powodujących u osoby je zażywającej zmiany percepcji, zaburzenia postrzegania rzeczywistości, halucynacje wzrokowe i słuchowe. Do grupy tej należą zarówno marihuana jak i LSD, muchomor czerwony czy zdelegalizowana niedawno w Polsce Szałwia wieszcza. Choć większość psychodelików nie uzależnia fizycznie, prowadzą najczęściej do daleko idących zmian świadomości, a nawet chorób psychicznych.
Choć większość psychodelików nie uzależnia fizycznie, prowadzą najczęściej do daleko idących zmian świadomości, a nawet chorób psychicznych. // na zdjęciu zdelegalizowana niedawno w Polsce Salvia divinorum (Szałwia wieszcza)

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 lata temu
Boże, co za bzdury. A myślałem, że taka propaganda była 40 lat temu, ale okazuje się, że nadal jest obecna. Biada niedoinformowanym ignorantom, którzy promują takie debilne treści. Osoba tworząca ten artykuł nie ma zielona pojęcia o psychodelikach.
/6 lat temu
teraz.juz.chociaz.wiem.co.mi.towarzyszy.od.kąd.odstawiłam.dragi.flashback...głupie.uczucie.gdy.nagle.w.jednej.chwili.znow.czujesz.się.jak.na.odlocie,to.odrealnienie...mam.tak.do.dziś.choć.niebiore.nic.od.2.lat.i.nie.brałam.rzadnych.grzybków,tylko.marihuane,mefedron,"gumi.jagode","funky".i.tym.podobne.
/6 lat temu
lubie tooooo
POKAŻ KOMENTARZE (2)