Protezy i implanty zębowe – najbardziej nowoczesne technologie protetyczne (galeria)

Technologie wykorzystywane do tworzenia protez i implantów zębowych zaczynają przypominać te rodem z filmów science-fiction. Jakie są najbardziej nowoczesne technologie protetyczne wykorzystywane w stomatologii i co dzięki nim zyskują pacjenci?

Protezy i implanty zębowe – najbardziej nowoczesne technologie protetyczne (galeria)
Projektowanie.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/3 lata temu
Też odwiedzałam Dental White. Polecam. Skierowani na pacjenta, cierpliwi, dobre godziny przyjęć. Dr Jonasz znakomity chirurg.
/3 lata temu
Rzeczywiście Dental White godne polecenia, a dr Jonasz profesjonalny implantolog. Nieduży gabinet prawie w centrum. Polecam.
/3 lata temu
Mąż stracił dwa zęby na takiej wyprawie dwa tygodnie temu. Nie dość, że bolało i seplenił, to jeszcze nie wyglądało to dobrze. Gdybym go nie zaciągnęła do dentysty to do dziś by tak chodził. Dr założył koronę i wszczepił implant i mąż sam jest bardzo zadowolony. Nawet nie wiedzieliśmy, że to trwa w sumie tak krótko, że to takie proste. Byliśmy na Klonowicza W Dental White - polecam, bo szybko i profesjonalnie.
POKAŻ KOMENTARZE (6)