Prezenty na Walentynki – przegląd propozycji

Walentynki to dobry pretekst do tego, by obdarować najbliższych prezentami – nie tylko partnera, ale też bliską osobę z rodziny czy... siebie samego. Zobacz, co może stanowić miłą niespodziankę 14 lutego!


Polar A360 – monitor aktywności, który przez całą dobę będzie monitorować i zapisywać nasze aktywności oraz skontroluje czas i jakość snu. Wyznaczy dla nas dzienny cel związany z aktywnością i udzieli wskazówek, jak go osiągnąć, motywując nas tym samym do prowadzenia zdrowego stylu życia. Jest wodoodporny, więc idealnie sprawdzi się także jako towarzysz na basenie czy podczas wspólnej, romantycznej kąpieli we dwoje… Polar A360 poinformuje nas o aktualnej godzinie,  jak zrealizować swoje dzienne cele treningowe, o liczbie spalonych kalorii, czy ilości pokonanych kroków. Dodatkowo Polar A360 jest zintegrowany ze stroną internetową Polar Flow oraz bezpłatną aplikacją mobilną o tej samej nazwie. Aplikacja mobilna Polar Flow pozwala synchronizować dane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu pokazuje pełny obraz naszych codziennych postępów, który możemy w każdej chwili sprawdzić na naszym smartfonie.Za jego pomocą możemy też sprawdzić w jakim rytmie bije serce naszej drugiej połówki, gdy jest tuż obok nas. Najnowszy produkt fińskiej firmy pozawala bowiem na pomiar tętna z nadgarstka – ma wbudowany pulsometr optyczny. Polar A360 jest w tej chwili dostępny w dwóch kolorach – białym (rozmiar S) oraz czarnym (rozmiar M i L). Cena: 839 zł

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)