Top 10 prezentów na Dzień Babci

Zobacz, co możesz podarować babci z okazji jej święta. Sprawdź listę najlepszych upominków i zainspiruj się!
/ 15.01.2016 18:23
Zobacz, co możesz podarować babci z okazji jej święta. Sprawdź listę najlepszych upominków!
fot. Fotolia/ kolaż Polki.pl
Zastanawiasz się, jaki prezent sprawi radość twojej najukochańszej babci? Oczywiście najbardziej ucieszy się z odwiedzin bliskich i wspólnie spędzonych chwil. Będzie jej jednak miło, kiedy zaskoczysz ją naprawdę fajnym prezentem. Przedstawiamy listę 10 najlepszych podarunków dla babci.

Top 10 prezentów

Na naszej liście znajdziesz propozycje upominków od 10 zł do 200zł. Na szczególną uwagę zasługuje kubek ze spersonalizowanym nadrukiem, gdyż możesz umieścić na nim osobiste życzenia albo np. swoje zdjęcie z babcią i w ten sposób podarować jej niepowtarzalny prezent.

Warto podkreślić, że wśród faworytów nie ma natomiast kompletu ściereczek, rękawic kuchennych czy nowej patelni. Bo chociaż nikt tak dobrze nie gotuje jak babcia, w dniu jej święta warto docenić to, że jest niesamowitą kobietą i ofiarować upominek przede wszystkim dla niej.

Zainspiruj się naszą galerią prezentów!

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/15.01.2018 12:19
Też stwierdziłam, że prezent powinien być taki osobisty dla babci a nie jakaś np patelnia mimo, że babcia świetnie gotuje. Zamówiłam jej przez internet olejek z opuncji figowej marki bioagadir. Podobno działa jak naturalny botoks i widziałam masę pozytywnych komentarzy :D
/08.07.2016 13:18
Ja swojej kupiłam ciśnieniomierz diagnostic i jest bardzo zadowolona. Lubi praktyczne prezenty :) Tym bardziej, zę chwilę wcześniej zepsuł się jej ten stary :)
/24.01.2016 14:02
Ten kuferek to fajny pomysł na walentynki:)