Konkurs "Celujemy w piersi" - zwycięskie prace (galeria)

Prezentujemy wyróżnione prace fotograficzne w konkursie "Celujemy w piersi" organizowanym w ramach kampanii „Breast Friends – Przyjaciele od Piersi”. Uczestnicy konkursu byli zobowiązani do przesłania zdjęcie pomnika, który najlepiej oddaje cel kampanii, oraz odpowiedzenia na pytanie „Dlaczego należy oznaczać typ nowotworu piersi?”.

/ 10.12.2012 15:21 POWRÓT DO ARTYKUŁU
Konkurs "Celujemy w piersi" - zwycięskie prace (galeria)
Zdjęcie wyróżnione w konkursie "Celujemy w piersi" organizowanym w ramach kampanii "Breast Friends – Przyjaciele od Piersi"/ fot. Grzegorz Florek. Istnieje kilka rodzajów (odmian) raka piersi. Również przebieg choroby u każdej z kobiet bywa inny. Oznaczając typ nowotworu, który dotknął daną osobę, zwiększamy jej szanse na pełne wyzdrowienie. Dzięki zastosowaniu określonej terapii, która będzie dostosowana do indywidualnych danych kobiety i rodzaju nowotworu wcześniej oznaczonego daje większe szanse i nadzieję.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)