Nietrzymanie moczu – bezpłatny czat z ekspertem

Kobiety cierpiące na NTM, czyli nietrzymanie moczu, często wstydzą się rozmawiać na ten temat. Jeśli do nich należysz, 15 marca możesz anonimowo zadać nurtujące cię pytania ekspertowi na czacie – odpowiedzi będzie udzielać położna mgr Joanna Ciszewska!
czat z ekspertem NTM

Nie jest prawdą, że wystąpienie NTM to dolegliwość, która przychodzi z wiekiem i trzeba ją zaakceptować. Błędem jest też myślenie, że schorzenie wymaga zaprzestania dotychczasowych aktywności fizycznych. Wokół nietrzymania moczu narosło wiele mitów, a kobiety, których ten problem dotyczy, często wstydzą się rozmawiać o swoich objawach i obawach. Właśnie dla nich już 15 marca w godzinach 16.00-17.00 odbędzie się internetowy czat, podczas którego całkowicie anonimowo i bezpłatnie będą mogły uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące je pytania z zakresu NTM. Tematem przewodnim wirtualnej rozmowy będzie problem nietrzymania moczu, profilaktyka, diagnostyka oraz metody leczenia.

Ekspertem podczas chatu będzie mgr Joanna Ciszewska, położną z wieloletnim doświadczeniem. Organizatorzy sugerują wejście na czat punktualnie, aby widzieć wcześniejsze pytania i odpowiedzi.

Aby odwiedzić czat, skopiuj poniższy adres do przeglądarki:

http://chat.luxmed.pl/chat/index/gochat/id/58/key/9f7ea7aa137fcf6fba63d90bbe2f9381

Pamiętajmy, że wszelkie materiały zawarte na czacie mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą zastąpić profesjonalnej konsultacji, diagnozy i opieki medycznej. Jest to jedynie dodatkowa możliwość zapytania, zasięgnięcia rady i nie należy traktować tej drogi komunikacji jako konsultacji medycznych. Pamiętajmy, że każdy przypadek jest inny, nie można generalizować, jak również oczekiwać diagnozy/leczenia „na odległość". Zachęcamy do odwiedzania lekarza w celu uzyskania pełnej informacji o stanie swojego zdrowia. Ponosisz osobistą odpowiedzialność, zawierzając jedynie wiadomościom zawartym na czacie, wypowiedziom osób współpracujących z serwisem, a także opiniom innych użytkowników.

Zobacz też: Jak wyleczyć nietrzymanie moczu?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)