Prezenty na walentynki 2017 - 11 najciekawszych propozycji

Czasem warto pozwolić sobie na chwilę przyjemności.
Karolina Kalinowska / 10.01.2017 05:57

Nikt nie wymaga od was, żebyście lubiły święto zakochanych. Przecież miłość można (a nawet powinno się) okazywać sobie przez cały rok. Jedak nie zmienia to faktu, że walentynki to doskonała okazja, żeby sprawić radość osobie, którą się kocha. Wystarczy drobiazg, który wywoła uśmiech na twarzy.

Tak będzie pachniał rok 2017. Sprawdź 8 najmodniejszych zapachów

Jako maniaczki kosmetyków wybrałyśmy 11 drobnych upominków, które sprawią radość każdej kobiecie. Wśród nich znajdziecie palety do makijażu, perfumy, szminki, balsamy do ust, róże i lakiery do paznokci. Kilka produktów trafiło na naszą listę ze względu na ich urocze opakowania. Jeżeli przejrzycie naszą galerię, to będziecie wiedziały, które dokładnie mamy na myśli.

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/14.02.2017 17:07
Witam! Walentynki to doskonała okazja, aby pokazać ukochanej osobie, co się do niej czuje. Jako przedstawiciel wonga. com zachęcam do zapoznania się z ofertą pożyczek w naszej firmie, dzięki którym można zakupić wyjątkowy prezent. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Mamy także w swojej ofercie pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga. pl - pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga. pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga. pl/live_chat?utm_source=polki. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga. com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
/07.02.2017 08:46
Ja bym chciała dostać koreańskie kosmetyki od Skin79, ciągle wspominam mojemu facetowi o zestawie z żelem aloesowym :)