Jakie akcesoria przydadzą się w trakcie biegania?

Biegasz? Jeśli tak, postanowiliśmy ułatwić ci życie. Zobacz, jakie sprzęty mogą sprawić, że bieg będzie jeszcze większą przyjemnością!

Jakie akcesoria mogą przydać się podczas biegania?

Jesteś miłośnikiem biegania lub marszu? Jeśli tak, mamy coś dla ciebie! Zobacz, jakie akcesoria dla osób uprawiających jogging możesz aktualnie znaleźć w sklepach i zainwestuj w któryś z nich.

W ofercie sieci sportowych znajdziesz nie tylko pulsometry i krokomierze, ale również poręczne bidony czy opaski. Zobacz, jak prostymi sposobami ułatwić sobie życie w trakcie treningu!

Zapraszamy!

Dowiedz się więcej o bieganiu:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 miesiące temu
Po co kupować krokomierz lub ciśnieniomierz osobno skoro można to mieć wszystko w jednym gadżecie, a mianowicie w opasce sportowej. :D Ja mam fitgo fw11 i jest wspaniała. Tyle funkcji w takim jednym małym sprzęcie.
/2 lata temu
Ja akcesoria biegowe kupuje w sklepie Biker Shop ale zgadzam się że buty są najważniejsze, bo to podstawa w bieganiu
/3 lata temu
Akcesoria mi bardziej przeszkadzają niż pomagają, to na czym najbardziej skupiałam się jak zaczynałam bieganie to dobór najlepszych butów do biegania, zależało mi na porządnych butach żeby nie rozleciały mi się po paru miesiacach no i na odpowiedniej amortyzacji. Kupiłam sobie New Balance, mają amortyzację typu RevLite, lekka pianka amortyzująca. Dzisiaj po roku biegania mogę powiedzieć, że buty bardzo wytrzymałe i dalej są wygodne