Biało-czarne suknie ślubne od Very Wang - wiosna 2014

Suknie ślubne Very Wang na 2014 rok. Odważne połączenie bieli i czerni. Projektantka proponuje buntowniczy styl wojowniczki, na pewno nie dla każdej panny młodej.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
nie ubrałabym do ślubu żadnej z tych sukni, może ktoś powiem że się nie znam =) ale na swiom ślubie chcę się czuć piękna a te suknie są po prostu brzydkie!
/4 lata temu
Zapewniam ze w nie każdej sukni będziesz wyglądać pięknie, do każdej osoby jego kształtów ciała wysokości, karnacji pasuje co innego więc komuś może pasowąć własnie któryś z tych wzorów, wogóle nie rozumiem komentarzy negatywnych po co pisać że coś ci sie nie podoba, komuś innemu twój wybór sie nie podoba i co?
/5 lat temu
tez postawiłam na czerń :D balam się ze nie będzie to dobrze wyglądalo do sukni którą zamówiłam, ale na szczęście trafiłam do salonu gdzie Panie wszystkim się zajęły. Zamówiły moją suknie ale z kilkoma czarnymi aplikacjami i dodatkowo dobrały mi wszystkie dodatki tak żeby wszystko gralo! polecam krakowski salon Evity- bardzo mila obsluga i Panie znają się na tym co robią.
POKAŻ KOMENTARZE (1)