Wieczór panieński- pomoc

napisał/a: Noemi201 2009-01-20 17:13
Witam forumowiczki tudzież forumowiczów!
Mam do Was wielką prośbę i pytanie jednocześnie... Musze znaleźć lokal na wieczór panieński.
I tutaj moja prośba- wieczór ma się odbyć w Katowicach, które znam tylko pobieżnie. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś miejsce na organizacje? Fajną niedrogą salę?

I jeszcze jedno pytanie - czy jest możliwość znalezienia sali, w której będzie możliwość przyniesienia własnego jedzenia, a nie korzystania z ich kateringu???
Może ktoś zna takową???

Z góry dziękuję za pomoc i liczę na Waszą pomoc.
napisał/a: MałaAgacia 2009-01-22 17:36
Ja jak dawno temu mieszkalam w Kace to bylam pare razy w Grzesznikach w Niebie. Nawet ok klub - Grzesznicy, nad nim restauracja - Niebo.

Nie rozumiem czemu szukasz lokalu, gdzie mozna przyniesc wlasne jedzenie? Zjedzcie w domu obiad. Nie znam klubu, ktrory by sie zgadzal na przynoszenie wlasnego jedzenia? I co to za wieczor - taneczny czy raczej obiadowo-biesiadny?
napisał/a: Noemi201 2009-01-22 21:08
Szukam klubu gdzie można przynieść własne jedzenie- bo tak chce przyszła panna młoda, o drugie jest taniej, a po trzecie mamy pewne pomysły jeśli chodzi o menu na wieczór...

Co do imprezy to chcialybyśmy się bawić do białego rana- z tego powodu raczej tylko obiad nie pomoże....

W Grzsznikach byłam parę razy, ale powiem szczerze, że nie wiedziałam, ze jest szansa wynajęcia tam sali...Ten klub raczej kojarzy mi się z selekcją przy wejściu...;)
napisał/a: MałaAgacia 2009-01-22 22:19
Aha - czyli szukacie klubu, gdzie są małe sale i możecie dla siebie wynająć całą? Bo tego nie wywnioskowałam z 1 postu.
nigdy nie spotkałam się z klubem, który zezwalałby na organizowanie własnego cateringu - ogólnie jedzenie w klubie rzadko się spotyka. Małe sale są w Inkubatorze, pewnie możecie jedną wynająć. To strasznie duże to przyjęcie wyprawiacie, skoro potrzeba wam całej sali i rezerwacja stolików nie wystarczy. (Jakoś trudno mi sobie to wyobrazić: klub, tańczący ludzie i wy z garnkami dań )

W Grzesznikach jak zarezerwujesz stolik to wątpię żeby wam przeprowadzali selekcję... Jak chcecie tanio to rozpocznijcie imprezę w domu. Ja sobie tak wyobrażam mój wieczór panieński.

Nic innego mi do głowy nie przychodzi, ale od dawna już tam nie imprezuję.
napisał/a: Noemi201 2009-01-22 23:04
Hmmm tak dla wyjaśnienienia- nie planujemy jakiegos super duzego wieczoru - tak na około 15osób. Co do cateringu-- to tez raczej chodzi nam o jakieś przekąski, przegryzki itp.

Co do rezerwacji stolików- to wiesz, dla luźniejszej atmosfery i np. tego,że by młoda się czuła swobodniej przy np. striptizerze wolałybyśmy wynając mała salkę, którą dałoby się zamknąć , czy zasunać kotarą...:D
napisał/a: MałaAgacia 2009-01-22 23:22
No o striptizerze nic nie wspomniałaś - skąd mogłam wiedzieć? W takiej sytuacji to faktycznie lepiej w odosobnieniu
Serio nie przychodzi mi sensowne miejsce do głowy. Można by ewentualnie zacząć imprezę w mieszkaniu

[ Dodano: 2009-01-23, 10:45 ]
Przyszlam mi do glowy jeszcze dekadencja na Mariackiej albo kredens chyba na ul. Jacka? Ale zdaje mi sie e sa to raczej puby, jadnak male sale tam sa
napisał/a: Noemi201 2009-01-23 16:03
No właśnie to jest ten problem,że mi też nic do głowy nie przychodzi....W kredensie to chyba raczej ciężko....W dekadencji chyba nigdy nie byłam...:(

Co do mieszkania to hmmm mieszkanie młodej odpada, moje też bo nie jest w Katowicach...A wiesz głupio się komuś do mieszkania władaować czy wprosić....Zresztą z tego co wiem to młoda chciala w jakiejś zamkniętej salce....Mnie pozostaje ją znaleźć...