Ślubny konsultant

napisał/a: ~abaka 2010-11-04 11:28
Cześć. Chciałam was zapytać o opinię na temat konsultantów ślubnych. Powierzyłybyście takiej osobie organizację waszego ślubu oraz wesela? Ja właśnie nie jestem pewna czy to dobry pomysł. Poza tym w tej chwili na rynku jest tyle firm oferujących takie usługi że trudno się na coś zdecydować. Doradzicie mi? :)
blue89
napisał/a: blue89 2010-11-04 12:10
szkoda by mi było pieniędzy... Wydaje mi się, że to przyjemna praca i wolałabym sobie to wszystko sama załatwic.
napisał/a: ~Bartkanka 2010-11-05 18:07
A ja uważam, że pomysł jest fajny, konsultant dobrze wie co i jak i zawsze odpowiednio doradzi, poza tym dobra konsultantka jest niezastąpiona przy rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych, szczególnie gdy sami nie mamy tyle czasu. Do tego, to, że płacimy za usługę taką (a teraz są naprawdę w przystępnych cenach już w kraju) to także bonusy w postaci np. zniżek na zakupy różne związane z organizacją, bo konsultanci mają znajomości, kontakty w innych firmach i można mieć fajne rzeczy w dobrych cenach także. Firm takich jest sporo, zajrzyj sobie np. na stronę Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów ślubnych, tam jest sporo profesjonalnych firm, mi do gustu przypadła np. strona agencji Indygo, poczytaj, zobacz galerię z realizacji i oceń, dla mnie super.
napisał/a: ~abaka 2010-11-06 16:10
Dzięki za odpowiedź :) Chyba rzeczywiście ograniczę się tylko do firm należących do stowarzyszenia, tak będzie bezpieczniej bo widzę, że firmy przynależące muszą mieć na swoim koncie co najmniej 5 udanych realizacji. Później się dokładniej zagłębię w ten temat i zobaczę jakie firmy zrzeszają w woj. mazowieckim.
napisał/a: ~abaka 2010-11-07 09:12
No więc przejrzałam sobie stronę stowarzyszenia właśnie pod kątem firm z województwa mazowieckiego i muszę przyznać, że jest z czego wybierać. Firma jest 8, każda ma coś ciekawego do zaproponowania i co najważniejsze każda ma spore doświadczenie w temacie ślubów. Na początek chyba sprawdzę sobie tą firmę: http://indygo-polska.eu/ Nie dość, że jest blisko mojego miejsca zamieszkania to dodatkowo podoba mi się sposób, w jaki rozpisali zakres usług, cennik itp.
napisał/a: ~Bartkanka 2010-11-07 10:32
Fakt, stronę indygo ma ładną. Zastanów się co Ciebie interesuje, tzn. co chciałabyś aby organizował konsultant, przejrzałam stronkę i masz tam gotowe pakiety do wyboru, zobacz sobie co oferują i zastanów się potem czy np. chcesz aby transport gości organizował konsultant czy też może np. dekoracje itd. Obejrzyj sobie galerię z ich realizacji, widać, że wesela przez nich przygotowywane mają cudne dekoracje więc ja bym to wybrała jako numer 1
napisał/a: ~magda83 2010-11-08 08:57
Jeśli można coś podpowiedzieć. Tak jak radzi koleżanka dobrze zastanów się nad wyborem odpowiedniego pakietu. Jeśli czujesz się na siłach to spokojnie możesz podzielić się obowiązkami z agencją, dla siebie zostawić łatwiejszą część przygotowań a im oddać trudniejsze zadania, tak jak np. tutaj: http://admin.indygo-polska.eu/dir_upload/site/9c586011bc2694e741c22a943c63fd79/PAKIET_ZLOTY.pdf Natomiast jeśli chcesz mieć po prostu święty spokój to bierz pełny pakiet ( ja tak zrobiłam kiedy brałam ślub ), bo rzeczywiście człowiek jest wtedy spokojniejszy i nie martwi się tak o to, czy w dniu ślubu wszystko wypali :)
napisał/a: ~abaka 2010-11-09 07:29
Dzięki za zainteresowanie. Mam już wytypowanych kilka agencji w warszawie z którymi chciałabym się spotkać i zobaczyć co mają mi do zaoferowania. Cena tak jak już mówiłam nie jest dla mnie priorytetem, wolę zapłacić te paręset złotych więcej ale współpracować z firmą, która ma doświadczenie w tej branży.