PUSTELNIK wisła mała

napisał/a: ~gość 2008-10-27 00:35
Razem z moim G byliśmy tam dzisiaj: http://www.pustelnik.com.pl/index.php?load=glowna&lang=pl I generalnie wszystko jest ok, bo tak: kościółek drewniany-oddalony o minutę samochodem, okolica przepiękna, lokal w środku cudowny. Ale pytanie, czy 150 za osobę to dużo jak na taką okolicę? a przede wszystkim, czy ktoś z was był tam kiedyś na jakieś imprezie?
Proszę, pomóżcie:*:*:*
napisał/a: ~gość 2008-10-27 08:52
Nie jestem z okolicy, ale się wypowiem - sto razy lepsze miejsce od tego Pradziada, sądząc z oglądu! Brałabym w podskokach. A 150/os to nie jest dużo. Ja zapłaciłam więcej za przyjęcie z 2 daniami ciepłymi, bez ciast, napojów, alkoholu. Cena wynikała oczywiście z naszego wyboru, ale w moich stronach nie słyszy się nigdy cen poniżej tego progu. A lokal wygląda pięknie!
napisał/a: ~gość 2008-10-27 11:00
Beatrix, Prawda, lokal jest przeuroczy!Ale zastanowiła mnie jedna rzecz, -oni nie prowadza zapisów na 2010 rok, dopiero po nowym roku. I tak sobie myślę, czy dlatego, żeby unikną odwoływania ślubów, czy po prostu nie ma chętnych...?
napisał/a: ~gość 2008-10-27 11:30
corsyka, a licho wie. Może w takich małych miejscowościach nie ma potrzeby rezerwowania aż z takim wyprzedzeniem?
napisał/a: Madzinka1 2008-10-27 12:03
corsyka napisal(a):Beatrix, Prawda, lokal jest przeuroczy!Ale zastanowiła mnie jedna rzecz, -oni nie prowadza zapisów na 2010 rok, dopiero po nowym roku. I tak sobie myślę, czy dlatego, żeby unikną odwoływania ślubów, czy po prostu nie ma chętnych...?

Lokal, który my mamy też nie prowadził zapisów na 2 lata wcześniej, myślę, że to bardzo rozsądne. Dla mnie paranoją jest rezerwować lokal na 3 lata wcześniej (tzn. nie mówię o młodych, ale o właścicielach lokali, którzy stosują takie praktyki). Nasz lokal ma sporo chętnych, jest wypróbowany w tym roku na ślubie koleżanki i wszystko ok, więc raczej świadczy to o rozsądku właścicieli, a nie o braku chętnych.
Co do Waszej sali to wygląda przepięknie! Nie byłam tam nigdy, ale my mamy zespół z Wisły Wielkiej (ten sam co Ula i Dark) i byliśmy w tej wiosce podpisywać umowę :).
napisał/a: timona86 2008-10-27 13:51
Beatrix napisal(a):Może w takich małych miejscowościach nie ma potrzeby rezerwowania aż z takim wyprzedzeniem?


napewno nie. Ja jestem z małej miejscowości i np. w Pradziadzie cieżko znaleść wolny termin na 2010
napisał/a: Misiaq 2008-10-27 17:41
corsyka, sala jest bardzo ładna, z klimatem. I wydaje mi się, ze 150 zł/osobę to nie jest wygórowana cena, a raczej cena z tych niższych. Jeśli chodzi o brak zapisów na 2010 rok, to wcale nie musi to oznaczać, ze nie ma chętnych albo że lokal cieszy się złą renomą; może prowadzą po prostu taką politykę, a może rzeczywiście unikają odwoływania ślubów. Warto sprawdzić co piszą o tym lokalu na lokalnych forach internetowych, chociaż na te opinie też należy spojrzeć z dystansem.
napisał/a: ~gość 2008-10-27 17:54
misiaq napisal(a):Warto sprawdzić co piszą o tym lokalu na lokalnych forach internetowych, chociaż na te opinie też należy spojrzeć z dystansem.

No właśnie sprawdzałam i powiem szczerze, że znalazłam tylko na jednym forum taki wątęk dlatego też postanowiłam Was zapytać Bo w sumie tam nic szczególnego nie było.
Madzinka napisal(a):Co do Waszej sali to wygląda przepięknie!

No!:) Dzięki, temu, że w sumie zapisy sa dopiero od stycznia, mam czas na przemyślenie tego wszystkiego, na razie, wreszcie!, na spokojnie mogę o tym pomyśleć, a co ważniejsze-wreszcie sama mogłabym zdecydować o dacie ślubu! D
napisał/a: Karola85 2008-10-28 21:56
corsyka napisal(a):Razem z moim G byliśmy tam dzisiaj: http://www.pustelnik.com.pl/index.php?load=glowna&lang=pl I generalnie wszystko jest ok, bo tak: kościółek drewniany-oddalony o minutę samochodem, okolica przepiękna, lokal w środku cudowny. Ale pytanie, czy 150 za osobę to dużo jak na taką okolicę? a przede wszystkim, czy ktoś z was był tam kiedyś na jakieś imprezie?
Proszę, pomóżcie:*:*:*


Ja rozważałam Pustelnika, bo jest bardzo ładny, a cena jest całkowicie porównywalna do innych w tej okolicy (mam na myśli okolicę Pszczyny). Ale znajomi nam bardzo odradzali, podobno na dużych imprezach nie bardzo się spisują, jedzenie jest albo za zimne, albo niedogotowane itd.

My finalnie robimy wesele tutaj: http://www.salawpiasku.pl/ . Sala jest nowa, piękna, cena 150 zł od osoby, a słyszałam same pozytywne opinie o tym miejscu.
napisał/a: ~gość 2008-10-30 17:48
Karola85 napisal(a):My finalnie robimy wesele tutaj: http://www.salawpiasku.pl/ . Sala jest nowa, piękna, cena 150 zł od osoby, a słyszałam same pozytywne opinie o tym miejscu.

Kurcze, faktycznie prezentuje się nieźle! Ale to jednak już trochę za daleko od nas, więc raczej się nie zdecydujemy, ale się cieszę, że Wam się udało
napisał/a: ~gość 2009-03-10 23:52
My mamy obiad "poślubny" w Promnicach.
Bierzemy cywilny 2 maja a potem na obiad i poczęstunek jedziemy do zameczku w Promnicach! Jestem przeszczęśliwa! :)
napisał/a: ~gość 2009-03-11 08:17
corsyka, miejsce przepiękne a cena.....średnia półka! choć na 2010 to myślę nawet że niska :)
a co oferują w tej cenie? to jest ważne!!
szkoda, że nikt tam nie był ale spoko ja mam salę, która jest polecana aaaaa...ich deser - lody w gorących malinach nie myły najsmaczniejsze ;)