POLECAMY

Fotoksiążka?

basiekkk
napisał/a: basiekkk , 2013-07-15 11:41
Dziewczyny, zamawiałyście może na swój ślub fotoksiążkę? Czy to dobry pomysł, czy jednak lepiej z niej zrezygnować i kasę przeznaczyć na coś innego? Mnie ta fotoksiążka kusi...
napisał/a: kobietka29 , 2013-07-16 20:15
Jesli masz ochote na foto ksiazke to ja zamow. Przeciez to nie sa az takie koszty, a zeby miec album ze zdjeciami to tez trzeba zaplacic i za album i za odbitki. Ja osobiscie nie zamawialabym foto ksiazki u fotografa, wzielabym same zdjecia w formie elektronicznej, potem pozbierala zdjecia od znajomych i sama wybrala, ktore zdjecia chce miec w ksiazce.
nawiaa
napisał/a: nawiaa , 2013-07-29 15:17
Moja koleżanka miała zdjęcia w formie fotoksiążki, za fotografa zapłaciła aż 3 tysiące, ale naprawdę się opłacało. Nigdy nie widziałam tak wspaniałych zdjęć. Fotoksiążek owszem - mnóstwo - ale nie takiej jakości, jak ta, którą ona ma. Zrezygnowali z kamerzysty, ale dla takich zdjęć było warto.
napisał/a: sophie_nat , 2013-09-09 10:39
ja aż tyle nie płaciłam za fotografa :P a fotoksiążkę zrobiłam sobie sama według własnego projektu w fotobistro ogólnie wyszło wszystko super, jakoś fotoksiążki rewelacyjna. Dorobiłam jeszcze potem kolejne i podarowałam rodzicom :)
HellNo_Kitty
napisał/a: HellNo_Kitty , 2013-09-09 11:19
Fotografie to świetna pamiątka. Nie jestem jednak pewna, czy nie wolałabym "fotoksiążki" zrobić sobie sama - coś w rodzaju albumu, ale wykonanego własnoręcznie; wystarczy kupić odpowiednie, barwne albo perłowe karty, zszyć je np. wstążkami, wkleić wywołane uprzednio zdjęcia. Tak będzie oryginalniej! To moze być też doskonały prezent dla pary młodej.
basiekkk
napisał/a: basiekkk , 2013-09-10 15:16
Ślub odwołany :D

HellNo-Kitty - własnoręcznie zrobiona fotoksiążka to jest to, ale z drugiej strony - jeśli wynajmiesz profesjonalistów, będziesz mieć zdjęcia naprawdę świetnej jakości. Choć w sumie można i z ich zdjęć zrobić ją samodzielnie.
HellNo_Kitty
napisał/a: HellNo_Kitty , 2013-09-11 11:38
basiekkk napisal(a):HellNo-Kitty - własnoręcznie zrobiona fotoksiążka to jest to, ale z drugiej strony - jeśli wynajmiesz profesjonalistów, będziesz mieć zdjęcia naprawdę świetnej jakości. Choć w sumie można i z ich zdjęć zrobić ją samodzielnie.


Tak tak, to miałam na myśli - o zrobienie nie tyle samych zdjęć samodzielnie, co ich "oprawy", albumu :)
napisał/a: hanki82 , 2013-11-14 11:44
sophie_nat napisal(a):ja aż tyle nie płaciłam za fotografa :P a fotoksiążkę zrobiłam sobie sama według własnego projektu w fotobistro ogólnie wyszło wszystko super, jakoś fotoksiążki rewelacyjna. Dorobiłam jeszcze potem kolejne i podarowałam rodzicom :)


ja też zamawiałam na fotobistro spodobała mi się ich oferta na stronie... zrobiłam taką fotoksiążkę na przyjaciółki, która wyjechała za granicę w ramach prezentu pożegnalnego. obie się spłakałyśmy ze wzruszenia oglądając potem te zdjęcia... :)
napisał/a: Natasza53 , 2013-11-16 13:28
Fotoksiążka to bardzo fajny pomysł, dzięki czemu późniejsze pokazywanie zdjęć jest o wiele łatwiejsze. Wielu fotografów świadczy dodatkowo takie usługi - np. moja znajoma zamówiła sesję w plenerze u Michała Bachulskiego i w ramach usługi zażyczyła sobie także fotoksiążkę. Moim zdaniem nie powinno się szczędzić pieniędzy na takie rzeczy, gdyż po latach to właśnie one przywołują miłe wspomnienia.
napisał/a: Polkopitolka , 2013-11-28 21:12
Co kilka lat pojawia się coś nowego w trendach ślubnych i teraz jest to fotoksiążka. Ale myślę, że jest to super sprawa. Jednak zbieranina zdjęć zrobionych przez rodzinę do takiej fotoksiążki to najczęściej porażka. Teraz, jak wiadomo, fotograf robi zdjęcia naprawdę świetne, a nie zwykłe ustawianie pary i świadków przy sztucznych kwiatach i o zgrozo ze sztucznymi minami i oczami patrzącymi w pewien punkt na ścianie. Ja bardzo żałuję, ale fotografa na swoim ślubie nie miałam w ogóle, bo liczyłam na świetne zdjęcia wujka, który miał świetny sprzęt i jakieś tam zdolności. Wyszło, jak wyszło... Jednak odbiłam to sobie sesją ciążową i z synkiem u pewnego pana fotografa, którego gorąco polecam. robi super zdjęcia i ma świetne pomysły. Wystarczy popatrzeć na jego galerię.

kasiadt
napisał/a: kasiadt , 2014-03-04 13:44
Witam!
Mam do Was gorącą prośbę. Badam sobie rynek fotoproduktów w PL i przygotowałam krótką ankietę do wypełnienia. Może któraś z Was znalazłaby czas, żeby ją wypełnić? Na końcu jest przewidziany rabat -35%.
Z gory dziękuję,
tu ankieta:
https://docs.google.com/forms/d/1ik6...1eZIQ/viewform

dziękuję!
kasiadt
napisał/a: kasiadt , 2014-03-04 13:44
Witam!
Mam do Was gorącą prośbę. Badam sobie rynek fotoproduktów w PL i przygotowałam krótką ankietę do wypełnienia. Może któraś z Was znalazłaby czas, żeby ją wypełnić? Na końcu jest przewidziany rabat -35%.
Z gory dziękuję,
tu ankieta:
https://docs.google.com/forms/d/1ik6VUYHjY2ANYJYkzbfVGL6nU9M-hXI2IrpqQV1eZIQ/viewform

dziękuję!