Ślubna prezentacja dla najbliższych

Ubierz swoje wspomnienia w nietypową szatę i spraw prezent najbliższym...
/ 25.02.2008 00:06
Najbliższej rodzinie zazwyczaj wręcza się kopię filmu video bądź odbitki wybranych zdjęć. Przyjaciele i znajomi zazwyczaj muszą się zadowolić jednorazowym obejrzeniem zdjęć, albo robieniem odbitek na własny koszt.

Zdarza się też, że często musimy oglądać film video nawet kilkanaście razy, gdyż każdy z gości domaga się Waszych komentarzy w trakcie oglądania. To nie powinno dziwić, w końcu doznania Młodej Pary z tego uroczystego dnia mogą być całkiem inne niż wrażenia gości weselnych. Często są one zabawne, a innym razem pełne lęku i tremy przed tym co nieznane.

Ślubna prezentacja dla najbliższych

W dobie fotografii cyfrowej, istnieje co prawda możliwość nagrania zdjęć na płytę bądź wysłania ich drogą e-mailową, ale czy nie lepiej postarać się o coś wyjątkowego? Odpowiednio przygotowany drobiazg, pozwoli uniknąć nam setnej projekcji filmu bądź oglądania fotografii ślubnych.

Jeśli choć trochę znasz się na komputerach, przygotowanie prostej, ale efektownej prezentacji w Power Poincie zajmie Ci najwyżej godzinę – choć gwarantuję, że to bardzo wciąga, więc w zasadzie można spędzić na tym cały dzień, zupełnie nie mając świadomości tego, że czas tak szybko pędzi.

Zdjęcia można poukładać chronologicznie, według własnego uznania, a każde z nich opatrzyć stosownym, mniej lub bardziej obszernym komentarzem – który pozwoli zapoznać się z Waszymi wrażeniami z tego wyjątkowego dnia. Odpowiednio dobrana kolorystyka, a także dodatki i ciekawa muzyczna oprawa sprawią, że amatorskie zdjęcia zebrane z aparatów naszych gości, staną się unikalną, bardzo osobistą pamiątką.

Prezentację można personalizować – to zajmuje co prawda nieco więcej czasu, ale obdarowane nią osoby na pewno będą zachwycone, że dedykowana jest specjalnie dla nich. Można w ten sposób również podziękować wszystkim gościom za przybycie i uczestniczenie w tym wielkim dla Was dniu.

Karolina Małgorzata Górska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/24.09.2012 11:52
Polecam fotografa z Wejherowa a mianowicie Pana Michała ze studia fotoGRA... Super zdjęcia i bezproblemowa sesja plenerowa... Jego strona to www.fotograf-slub.pl
/11.12.2009 17:55
ja też robiłam taką prezentację dla wszystkich gości