Sesja ślubna z psem: inspiracje, pomysły, przykładowe kadry

Ślubna sesja zdjęciowa z psem fot. Adobe Stock
Coraz więcej par młodych decyduje się na sesję ślubną z czworonogiem. Podpowiadamy, jak zaaranżować zdjęcia z psem, by były piękną pamiątką na całe życie.
Marta Kosakowska / 21.11.2019 11:07
Ślubna sesja zdjęciowa z psem fot. Adobe Stock

Ślub jest ważnym wydarzeniem dla całej rodziny i przyjaciół. Nikogo ważnego nie powinno na nim zabraknąć. Z tego powodu wiele par młodych uważa, że taka ważna uroczystość nie może się odbyć bez zaznaczenia obecności ich ukochanego pupila. Zwierzaki są wdzięcznymi modelami, a zdjęcia ślubne z nich udziałem są wyjątkowe.

Pomysłowe zdjęcia ślubne z psem:

  1. W plenerze
  2. Tematyczne
  3. W ubranku
  4. Z tabliczką z napisem
  5. Zbliżenia

W plenerze

Zdjęcia z psem na świeżym powietrzy to pomysł sesję, która z pewnością wypadnie naturalnie. Szczególnie jeśli na plener wybierzecie łąkę, park lub las, w którym zwykle spacerujecie ze swoim zwierzakiem. Wszyscy będziecie się czuli w tym miejscu swobodnie, a to gwarancja, że zdjęcia nie wypadną sztucznie.

Sesja ślubna z psem w plenerze
fot. Adobe Stock

Tematyczne

Kochacie swojego psa, ale macie również inne obszary zainteresowań np. wspólne podróże. Możecie połączyć jedno i drugie. Akcesoriami mogą być np. globus, walizki, mapy. Pomysłów na sesje z motywem przewodnim jest wiele, ważne by wybrać temat, który pasuje do was i... do waszego pupila.

Sesja ślubna tematyczna z psem
fot. Adobe Stock

W ubranku

Wiele par chce, by w tym ważny dniu, również ich pies wyglądał wyjątkowo. Sporą popularnością cieszą się ubranka dla piesków np. eleganckie garniturki lub sukienki ślubne. Dobrze, aby strój pupila pasował do stylizacji pary młodej. Zadbaj, by ubranko dla psa było nie tylko efektowne, ale również wygodne. Zwierzak powinien czuć się w nim w miarę swobodnie.

Sesja ślubna z psem w ubranku
fot. Adobe Stock

Z tabliczką z zabawnym napisem

Zaopatrzcie się w tabliczki do pisania kredą i... niech poniesie was wyobraźnia i poczucie humoru. W ramach inspiracji, możecie przejrzeć portal społecznościowe. Bardzo modne są zdjęcia w estetyce komiksowej, na których kwestie bohaterów są rozpisane na tabliczkach.

sesja ślubna z psem tabliczka z napisemfot. Adobe Stock

Zbliżenia

W czasie sesji z psem nie należy zapominać o bliskich kadrach. Jednym z ciekawszych pomysłów są ujęcia z dłońmi, bez których żadna sesja ślubna się nie obędzie. Jednak w tym przypadku pojawia się na nich również psia łapa, co dodaje zdjęciom niepowtarzalnego uroku.

Sesja ślubna z psem zbliżenie na dłonie
fot. Adobe Stock

Przeczytaj:
Słodkie zdjęcia ślubne z pupilami
Nietypowa sesja ślubna - 5 pomysłów

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA